Официально

Про роботу Служби у справах дітей 2013

          Про роботу Служби у справах дітей

 На апаратній нараді по цьому питанню інформувала спеціаліст Служби Кузурман Маргарита. Вона повідомила, що  станом на 01.07.2013 року на обліку перебувало:

- 15 дітей-сиріт, 40 дітей, позбавлених батьківського піклування.

На профілактичному обліку знаходиться 28 дітей, які виховуються в 13 сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Протягом звітного періоду проведено 33 обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомних сімей, опікунів, піклувальників. Проведено 20 профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Ринок», «Вокзал», у тому числі рейди у вечірній час, під час яких виявлено 10 дітей. Всі діти вчасно поставлені на первинний   та про-філактичний облік.

            З метою забезпечення права дитини на сімейне виховання проводиться робота щодо влаштування в районі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання. Протягом І півріччя дві дитини влаштовано під опіку. В районі функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких  виховуються 7 дітей та створений 1 дитячий будинок сімейного типу, до якого влаштовано 10 дітей.

    Оздоровлення дітей влітку 2013 року

Про літній відпочинок дітей доповів начальник відділу освіти Борівської РДА Леонід Куліш.

Всього було оздоровлено 1575 дітей. Під час оздоровчої кампанії 2013 року працювало 14 пришкільних таборів із денним перебуванням. У них було оздоровлено 964 учні. Велика увага приділялася оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій. Так, у пришкільних таборах було оздоровлено 25 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 22 дитини інваліда, 9 дітей чорнобильців, 220 дітей працівників агропромислового комплексу, 88 талановитих і обдарованих дітей, 169 дітей із малозабезпечених родин, 183 дитини, які стоять на диспансерному обліку, 13 дітей, сім`ї яких потрапили в складні життєві обставини.   Вартість харчування в таборах складала  8 грн. 

Учні Ізюмської школи на  літніх канікулах побували на екскурсії в м. Харків, школярі Чернещинського НВК - в м. Соледар Донецької області.  

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку  «Орлятко» на двох табірних змінах відпочило 306 дітей.