Авторское, Поздравления

Вітання від Віталія Кіяна та Євгена Жука

Вітання від Віталія Кіяна та Євгена Жука13 вересня – День фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники установ фізичної культури та спорту, ветерани, шанувальники спорту! Від щирого серця вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту.

Фізичне виховання – це здоров’я нації. Отже, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання райдержадміністрації та районної ради.

Бажаємо всім вам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.

 

images (1)14 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники газової та нафтопереробної промисловості району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі - розбудові енергетичної системи держави.

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками.

У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів району.

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, професійних успіхів та стабільної роботи. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської райдержадміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.

 

загруженное17 вересня – День рятівника!

Шановні працівники державної служби з надзвичайних ситуацій та ветерани цивільного захисту Борівщини! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника!

Ця професія об’єднує людей мужніх та відважних, які готові в будь-який час прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Спасибі вам за високий професіоналізм та вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаємо вам щастя, здоров’я і якомога менше тривожних викликів, нехай мир і злагода панують у ваших родинах.

З повагою, Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації та Євген Жук, голова Борівської районної ради.