Образование

Шкільний дзвінок запросив на урок — 2012 р.

Шкільний дзвінок запросив на урок

skiz1Гарненькі, чепурненькі, з квітами, повні сил та енергії після літнього відпочинку, першого вересня діти поспішали до школи. Незважаючи на те, що це був вихідний, настрій у всіх був піднесений, адже після довгих канікул вони знову зустрінуться зі своїми шкільними товаришами, улюбленими вчителями. Учнів  чекає багато нового, цікавого в Країні Знань. І ті, хто вже пройшов багато її доріг, і ті, для кого її двері відчиняться вперше, зібралися на святковій лінійці, щоб урочисто зустріти Перший дзвоник.

Найбільш хвилюючим цей день є для першокласників. Вони несміливо виходили на шкільне подвір’я, міцно тримаючи в руках букет квітів для своєї першої вчительки. В Ізюмській ЗОШ велику шкільну родину поповнили сім хлопчиків-першокласників. Із світлою заздрістю на них  дивилися одинадцятикласники, адже для них цього року шкільний дзвінок пролунає востаннє.

skiz2Теплі слова щирих привітань зі святом для учнів, їхніх батьків, учителів школи,  лунали від голови Борівської районної державної адміністрації Миколи Кравцова, Ізюмського сільського голови Станіслава Шафрана, директора школи Світлани Титаренко.

За високі досягнення в навчанні  учні школи отримали Похвальні грамоти, кращим спортсменам учитель фізкультури Павло Мизюк вручив медалі.   

skiz3З подарунками на свято в Ізюмську школу  завітали працівники Південної залізниці. Новенький плазмовий телевізор, DVD-караоке, спортінвентар, безкоштовні квитки на Малу Південну залізницю - усі подарунки учні та вчителі школи приймали з бурхливими оплесками.

skiz4І ось настав хвилюючий момент - пролунав перший дзвоник, сповіщаючи про початок нового шкільного року.

Тетяна ГУНЬКО.

Один комментарий на “Шкільний дзвінок запросив на урок — 2012 р.

  1. Большое спасибі працівникам Південої залізниці за увагу до нашіх дітей. від всьго сердця бажаємо начальнику залізниці перемоги у виборах

Комментарии закрыты.