Авторское, Спорт

Щоб тіло і душа були молоді

Щоб тіло і душа були молодіНещодавно в Куп`янську відбулася Спартакіада ветеранів, присвячена Дню Прапора України та Дню Незалежності України. Вона проходила в рамках реалізації проекту «Творча Слобожанщина» Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» під патронатом Героя України, народного депутата України, голови партії «Відродження» Віктора Остапчука.

У спартакіаді взяли участь шість команд – ветеранів із Борівського, Ізюмського, Куп`янського, Шевченківського районів та міст Ізюма і Куп`янська. Змагалися з таких видів спорту як волейбол, футбол, настільний теніс та шахи.

Команда ветеранів Борівського району посіла загальнокомандне друге місце. Найкращі результати показали:

Ніна Кондратенко, ІІ місце з шахів, Зоя Мизюк, ІІІ місце з настільного те-нісу. Кращим воротарем спартакіади став Костянтин Мустафаєв. Команда ветеранів району з футболу також посіла ІІ місце, програвши у фіналі господарям - команді з м. Куп`янськ. За команду виступали: Василь та Павло Мизюки, Василь Дуран, Володимир Голик, Михайло Грабар, Юрій Савченко та Костянтин Мустафаєв.

Також на належному рівні виступила і команда ветеранів з волейболу, яка також зайняла другу сходинку в турнірі, програвши у фіналі сильній команді з Ізюмського району. За борівчан виступали: Юрій Гамора, Володимир Мартиненко, Олександр Шестопал, Вадим Безименний, Сергій Лукомський та Валерій Малашик.

Я щиро вдячний ветеранам спорту Михайлу Гомону (шахи) та Олександру Немилостивому (настільний теніс) за участь у спартакіаді.

Команди-переможці були нагороджені медалями, грамотами та призами від Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».

Валерій Малашик, головний спеціаліст у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Щоб тіло і душа були молоді veteran2