Образование

Перший крок до самостійного життя 2012 р.

Перший крок до самостійного життя

1versk1Цьогорічний День знань школярам Вищесолоненської загальноосвітньої школи  запам’ятається не лише  сонячним після проливних дощів, а й тим, що занять 1 вересня не було, а це для дітей -  справжнє свято. Адже, погодьтеся, після літніх канікул дуже важко відразу включитися у навчальний процес.

Шкільний поріг переступили 40 учнів, п’ятеро з них - уперше.

1versk2Видно було, як вони хвилювалися, як дивилися на свою першу вчительку Ларису Стушко.

Шкільне подвір’я наповнювали запахи квітів, гомін школярів, які зустрілися на святковій лінійці після літніх канікул, а також схвильований шепіт гостей свята - батьків та бабусь, молодших братиків та сестричок.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Слова вітання зі святом лунали від заступника голови районної ради Анатолія Васильєва, директора ЗОШ Вадима Ніконова, Вищесолоненського сільського голови Лідії Кириченко, а також гостей – представників Південної залізниці. Заступник начальника депо «Жовтень» Південної залізниці Михайло Єсичко привітав учнів з Днем знань від імені начальника Південної залізниці, депутата Харківської обласної ради Віктора Остапчука, подарував першокласникам набори для навчання, а школі – спортивне обладнання для занять фізкультурою, плазмовий телевізор з караоке. А також цього тижня у школі планують відремонтувати сантехніку.

1versk3І ось після невеликого концерту, який підготували учні школи разом з першокласниками, звучить перший дзвоник. Найменших учнів він покликав на перший у їхньому житті урок – урок знань. Хочеться побажати учням завжди  прагнути  до вершин знань  і в житті ніколи не відступати, вчитися із задоволенням!

Олена КОЛЕСНІКОВА.  

1versk4Радісним та не менш хвилюючим видалося свято Першого дзвоника і у Борівській ЗОШ №1 та Борівській ЗОШ №2. Того дня поспішало до шкіл багато людей:  і учні, і їхні батьки, рідні, знайомі, і вчителі, і гості свята. Звичайно, ця подія не може залишити байдужим нікого, адже розпочинається новий навчальний рік.

У Борівській ЗОШ №1 свято розпочалося запальним танком танцювального колективу «Фаворит», після чого, не стримуючи хвилювання, вийшли одинадцятикласники, ведучи за руки першокласників у супроводі своїх вчителів. Учнів, їхніх батьків та вчителів привітали директор     школи Л.Г. Терентьєва, гість свята -  селищний голова О.В. Тертишний. Приємним моментом було також привітання від делегації працівників Південної залізниці, які вручили для учнів школи цінні подарунки: мультимедійну дошку, комплекти спортивного обладнання та спортивної форми, подарунки для першокласників. Депутат районної    ради Р.П. Стрельник теж привітав зі святом і вручив подарунок: два радіомікрофона. Ветеран Великої вітчизняної війни О.М. Алещенко очолив колонну учнів, які поклали квіти на могилу загиблим героям – комсомольцям Єгору Шутьку та Василю Коліснику (ім’я якого носить школа).

На святковій лінійці учням  вручили Похвальні листи за особливі успіхи у навчанні, активну участь у житті школи, а учасники Малих олімпійських ігор отримали медалі за зайняте друге місце в обласних змаганнях. Ці діти – справжня гордість школи. За традицією слово надали випускникам та першокласникам. А наприкінці свята до школи всіх запросив веселий дзвінок.

Шкільну родину Борівської ЗОШ №2 поповнило цього року 9 першачків, а одинадцятикласників тут сімнадцятеро. Перед школою того дня зібралося чимало людей. У всіх був піднесений настрій, панувала приємна атмосфера чудового свята. Всіх привітали директор школи З.М. Бієнко, перша вчителька Н.В. Сикало, батьки учнів. Представники працівників Південної залізниці також завітали на свято і подарували для школи плазмовий телевізор, ДВД-плеєр, спортивний інвентар, форму і подарунки першокласникам.

1versk5Королева наук передала факел знань першокласникам, а батьки найменших школярів посипали на своїх малюків зернятка пшениці, символізуючи сподівання на добрі сходи науки. Голосно пролунав перший дзвоник, сповістивши про початок нового навчального року.

Успіхів вам, дорогі школярі!

Тетяна КОЛЕСНІК.