Авторское, Спорт

До Всеукраїнського Свята — Дня фізичної культури і спорту

До Всеукраїнського Свята - Дня фізичної культури і спортуСвяткова спартакіада

Минулої суботи у Боровій на спортивному майданчику з синтетичним покриттям пройшла спартакіада серед вчителів фізичної культури ЗОШ району, тренерів – викладачів Борівської ДЮСШ. На неї була запрошена і команда Борівської РДА. Присвятили змагання Дню фізичної культури і спорту.

За підтримки відділу освіти Борівської райдержадміністрації організатором спортивного свята з міні-футболу та волейболу виступила Борівська дитячо-юнацька спортивна школа.

У змаганнях з міні – футболу взяли участь: команда «Атлет», за яку виступали: Василь Мизюк, Михайло Грабар, Василь Дуран, Юрій Гамора та воротар Володимир Матвієнко. Команду «Схід України» представляли: Павло Мизюк, Володимир Голик, Олексій Голик, Костянтин Симоненко, Сергій Серебряков, Юрій Любий та воротар Сергій Лукомський, команду від Борівської РДА склали: Володимир Кавун, Руслан Хатнянський, Юрій Ханійчук, Дмитро Гонтар та воротар Ігор Глюздін.

Першу гру розпочала команда «Схід України», яка впевнено здобула перемогу над командою від Борівської РДА з рахунком 6:1. Команда «Атлет» перемогла команду від Борівської РДА з рахунком 4:3 та команду «Схід України» з рахунком 5:4, як підсумок святкувала непросту перемогу.

Бронзовим призером у змаганнях з міні-футболу стала команда Борівської РДА, срібним - команда «Схід України», перше місце за командою «Атлет».

У змаганнях з волейболу команда «Атлет впевнено здобула перемогу над командою від Борівської РДА з рахунком 2:0 за пар-тіями та команду «Схід України» 2:1 і посіла І-місце. Команда «Схід України» виграла у Борівської РДА з рахунком 2:1 за партіями та здобула ІІ - місце, відповідно Борівська РДА - ІІІ місце.

У загальному підсумку бронза - у команди Борівської РДА, срібло – «Схід України». Перемогу святкувала команда «Атлет».

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами від Борівської ДЮСШ. Всі учасники змагань залишилися задоволеними, адже метою спорту є не лише змагання, а й покращення самопочуття, підняття здорового духу, отримання морального задоволення, прагнення до удосконалення своєї майстерності та покращення навичок. А на завершення спортивного свята всі учасники спортивних змагань скуштували польову кашу.

Завтра, 13 вересня, на спортивній базі Борівської ДЮСШ (майданчику з синтетичним покриттям) пройдуть змагання з міні-футболу серед вихованців спортивної школи молодшої та середньої вікових груп. Початок о 9 годині. Запрошуємо всіх бажаючих на спортивне свято.

Юрій Гамора, головний суддя змагань.