Авторское, Общество

14 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

14 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловостіЄдиним ланцюгом

Нафтогазова промисловість завжди була і залишається надійною ланкою паливно-енергетичного комплексу кожної держави та вагомим національним внеском в архітектуру економічної безпеки, як своєї країни, так і країн-партнерів.

Вся історія становлення та розвитку нафтової та газової промисловості – це зразок самовідданості та мужності людей особливої витримки і стійкості. Нафтовики і газовики завжди користувалися і продовжують користуватися високим авторитетом і повагою. День працівників нафтогазової промисловості по праву став всенародним святом, яке відзначають мільйони людей.

Колектив підприємства ПАТ Укртрансгаз філія УМГ «Донбастрансгаз» Первомайське ЛВУ МГКС Борова складається з понад 100 чоловік.

На проммайданчику ГКС розташовано два цехи: газопроводів «Союз» та «Новопсков-Шебелинка». Основне завдання обох станцій – безперебійний, безаварійний транспорт газу.

Колектив у нас дружний, стабільний, всі професіонали своєї справи. Слід зазначити, що за останні 2 роки колектив омолодився. Після закінчення ВУЗів прийшли молоді спеціалісти, які успішно освоюють професію газовика. Хотілося б відзначити молодих фахівців машиністів ТК Ігоря Бородая, Дениса Денисенка, змінного інженера Сергія Рівчака,працівників служба ГКС1 Борова, яку очолює Володимир Гусак.

Успішно виконують свої обов’язки і працівники дільниці АВ КВП ТМ і АСУ (керівник Василь Левун). У названому підрозділі добре працюють молоді спеціалісти приладисти – інженер І категорії Павло Грабар, Сергій Боднарчук, інженер ІІ категорії Євген Вишняков.

Добре йдуть справи й на дільниці ЕВП, де керівником Анатолій Соколов. В роботі його підтримують майстер дільниці Андрій Портянко, електромонтер Едуард Голоха, слюсар-сантехнік Дмитро Калєкін.

Дільницею автогосподарства керує Віктор Глущенко – хороший спе-ціаліст, тому ми впевнені, що весь транспорт на підприємстві завжди справний. Тон у роботі задають молоді, але вже досвідчені водії Олександр Мошенко та Сергій Логвиненко. Добросовісно трудиться на цій дільниці і оператор-заправник Віта Похвалій, на високому рівні виконує всі покладені на неї обов’язки.

Цехом №2 керує Олександр Грабар. Тут також у колектив влилися молоді спеціалісти - змінний інженер Олег Іванов, машиніст Руслан Жорник, слюсарі Руслан Жорник та Олексій Нікітенко.

На високому рівні працює хімлабораторія (керівник Віра Карапута), смачними обідами всіх працюючих забезпечують наші кухарі (керівник Наталія Лачинян). Охорону ГКС очолює Олексій Ткачов, лінійну частину ввіреної дільниці обслуговує група ЛЕС під керівництвом Романа Нечволода.

На сторожі здоров’я і безпечної роботи наших працівників стоїть служба охорони праці і, зокрема, інженер ОП ІІ категорії Артем Ткачов.

Головне, що всі служби працюють єдиним ланцюгом, а це і є запорукою успішної роботи підприємства.

Для кожного з нас професійне свято – це урочиста мить. Мить гордості та розуміння, що завдяки професійному досвіду, наполегливій праці, вмілій організації виробничого процесу наша галузь є однією з провідних галузей України.

У цей святковий день прийміть побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги та удачі для подальшої успішної реалізації намічених планів, нових трудових звершень, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, впевнених успіхів і досягнень на професійній ниві, великого щастя та невгамовної енергії, добробуту, процвітання Вам і Вашим родинам.

Володимир Грищенко, заступник начальника ГКС.

gks2