Общество

Задовольняють потреби населення

Задовольняють потреби населення

У неділю підприємці України святкували своє професійне свято. Воно з’явилося в календарі в 1998 році. З того часу кожну першу неділю вересня підприємці приймають вітання колег, друзів, родичів, знайомих, вдячних покупців.

 

Підприємницька діяльність – справа нелегка, адже підприємець повинен дбати не тільки про власний добробут, а й створювати нові робочі місця, забезпечувати населення необхідними товарами. Їхня праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, залучення інвестицій. Серед підприємців часто можна зустріти   лікаря або вчителя, водія чи бухгалтера, юриста або архітектора, пекаря чи продавця, інженера, програміста, агронома,  дизайнера, перукаря…Скільки потрібно було сил, безсонних ночей, щоб зважитися на той перший крок – зареєструватися приватним підприємцем, розпочати свою власну справу, адже це – великий ризик, нова робота, якій їх не вчили в жодному навчальному закладі. Успіх приходив лише з досвідом,  працювати доводилося часто без вихідних, віддаючи роботі весь час, а вночі подумки знову перебирали, цінили товар, згадували покупців, вдячних і не зовсім привітних.

j1Все це пройшли приватні підприємці, які займаються торгівлею на критому ринку Борової. Багато з них починали працювати на вулиці, в дощ і сніг, в спеку і морози вони забезпечували населення Борівщини товарами.  Ігор Шапошніков (на фото) – наймолодший на ринку продуктових товарів і один серед жінок. Приватним підприємцем він став ще в 1995 році. За цей час він заслужив довіру покупців, біля його торгового місця часто можна побачити чергу. Більше 30 років віддала роботі в торгівельній сфері Наталія Мясищева. У 2001 році  вона вирішила стати приватним підприємцем. У цієї привітної жіночки широкий вибір продуктів: і молочні, і хлібобулочні, і ковбасні вироби. Взагалі, привітність – це риса, яка притаманна усім продавцям на критому ринку.  Ніна Канівець, Людмила Лучинська,  Любов Гладкова,  Наталія Федосєєва, Любов Пересічна – цих людей знають усі жителі Борової, в однієї з них люблять купувати ковбасу, інша запропонує ароматну каву або чай, у когось із цих підприємців охоче купують рибу, масло чи сир. Екзотичні овочі, фрукти можна придбати у приватного підприємця Наталії Гонтар, а смачненькі цукерки або печиво поспішають придбати у Ольги Захарової і Зінаїди Шапошнікової, яка допомагає своєму синові Ігорю.

Всі підприємці району працюють, щоб задовольнити потреби населення, намагаються робити це якісно, адже розуміють, що від цього залежить не тільки їхня репутація, а й здоров’я жителів району.

Коли йду додому після роботи, на моєму шляху - магазин „Надія” приватного підприємця Тетяни Старікової. Не можу пройти повз нього, обов’язково заходжу, бо це – мій улюблений магазин. Тут я ніколи не дивлюся на ваги, коли мені важать продукти, не рахую здачу, бо знаю: тут працюють чесні, чемні, відповідальні продавці. Товар в цьому магазині теж завжди якісний і різноманітний, а якщо не знайдете на прилавку те, чого забажали, вам обов’язково замовлять необхідний товар. Продавці й сама власниця магазину (яка, до речі, теж тут працює продавцем) завжди прислухуються до думки своїх покупців і враховують їх у своїх замовленнях.

Хочеться побажати успіхів усім підприємцям району. Нехай доля завжди посміхається вам!

 Слова подяки  від щирого серця за сумлінну працю, життєстійкість, наполегливість, створення нових робочих місць, допомоги соціально незахищеним верствам населення передають підприємцям голови Борівської районної державної адміністрації та районної ради Володимир Сенчук і Євген Жук. Витримки вам, шановні підприємці, оптимізму і невичерпної наснаги у праці!

Тетяна ГУНЬКО.