Безопасность

Новий навчальний рік у міліції

Новий навчальний рік у міліції

Він розпочинається, як і у всіх школярів, 1 вересня. З цією подією усіх працівників райвідділу привітали заступник начальника УБНОН ГУМВСУ в Харківській області Сергій Торопов, інспектор ВПП УКЗ ГУМВСУ в Харківській області Дмитро Бондаренко, начальник Борівського райвідділу міліції Володимир Агєєв, заступник голови районної ради Анатолій Васильєв.

 

k1Цей день був особливо пам’ятним для начальника ДАІ райвідділу Олександра Калюги: за високий професіоналізм, плідну багаторічну працю йому вручили пам’ятну відзнаку „20 років Незалежності України”.

Перед початком занять були зачитані накази МВС України, ГУМВС України в Харківській області, Борівського РВ про початок навчального року. Заняття проходитимуть щочетверга, перед навчанням проводитиметься стройовий огляд особового складу. Під час занять, які проводитимуть начальник РВ міліції Володимир Агєєв, його заступник з кадрового забезпечення Ігор Журович і керівники навчальних груп, працівники міліції вивчатимуть тактику дії, вогневу, фізичну підготовку, а також братимуть участь у практичних заняттях зі стрільби.

k 2Навчальний рік у міліції триватиме 3 квартали, після чого міліціонери складатимуть заліки. За підсумками навчального року  визначать кращих працівників міліції, які отримають заохочення.