Поздравления

Працівникам сфери фізичної культури та спорту, тренерам, спортсменам, ветеранам спорту, всім, хто вболіває за спорт та здоровий спосіб життя

Працівникам сфери фізичної культури та спорту, тренерам, спортсменам, ветеранам спорту, всім, хто вболіває за спорт та здоровий спосіб життя.

f1Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту України!

Фізична культура і спорт є для людини надійним джерелом здоров’я, гарного настрою і оптимізму. Харківська область має високий спортивний потенціал, це регіон талановитих, цілеспрямованих людей, які не тільки прагнули у всі часи одержати «пальму першості», але і підтвердити, що вона дійсно належить нам, харків’янам.

 

Провідні спортсмени Слобожанщини – гордість не тільки нашого краю, але і всієї України, а їх високі досягнення – це слава і імідж регіону у світовому співтоваристві.

І не випадково, що імена чемпіонки світу Яни Демент’євої з академічного веслування, чемпіонів Європи Наталії Погребняк, Олени Чебану, Ганни Міщенко з легкої атлетики, переможців і призерів чемпіонатів світу та Європи Олексія Торохтія, Юлії Артемової, Катерини Дрюмової з важкої атлетики, Дар’ї Юшко, Ксенії Сидоренко з синхронного плавання, Максима Хвороста і Дмитра Карюченка з фехтування та багатьох інших поряд з Олімпійськими чемпіонами Юрієм Поярковим, Рустамом Шаріповим, Людмилою Джигаловою, Яною Клочковою, Віктором Рубаном, Максимом Вераксою, Андрієм Жильцовим, Віктором Рябоштаном золотими літерами вписано в історію міжнародного спортивного руху.

Спортивними досягненнями пишаються і представники ігрових видів спорту. А вихід футбольної команди «Металіст» до трійки кращих чемпіонату України довго з нетерпінням чекали тисячі її вболівальників.

Хочу висловити особливу подяку тренерам. Всі перемоги і досягнення були б неможливі без їх щоденної кропіткої праці. Вдячний всім, хто обрав фізичну культуру і спорт своєю професією і тим, хто просто веде здоровий спосіб життя.

Харківська обласна адміністрація докладає зусилля, аби кожен мешканець міста і області мав можливість займатися фізичною культурою і спортом.

Тільки у цьому році за кошти обласного бюджету у 18 районах області вже облаштовано тренажерні комплекси, де всі бажаючі безкоштовно можуть займатися спортом.

До кінця року у 10 районах Харківщини будуть встановлені сучасні спортивні майданчики із штучним покриттям, на що з бюджету області виділено 2 мільйони гривень.

На кооперації бюджетних і позабюджетних коштів побудовано крите хокейне поле «Салтівський лід» у Московському районі м. Харкова, спортивний комплекс Шебелінкагазвидобування у смт. Червоний Донець Балаклійського району, фізкультурно-оздоровчий комплекс «Фортуна» з           25 метровим плавальним басейном і тренажерним залом у м. Куп’янську. За підтримки облдержадміністрації буде розпочато будівництво багатофункціональних фізкультурно-оздоровчих комплексів у Борівському, Вовчанському, Печенізькому районах та м. Первомайському.

Бажаю усім фахівцям сфери фізичної культури і спорту, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, злагоди, здоров’я, добра і щастя, удачі та підкорення нових спортивних висот. 

Заступник голови обласної

державної адміністрації                                                                Є.Є. Савін