Образование

Рейд «Урок». Вересень 2012 р.

Рейд «Урок»

На виконання Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери Харківської області на 2009-2013 роки,  Закону України «Про охорону дитинства» щодо гарантованого права  дітей на освіту, головою районної державної адміністрації прийняте розпорядження від 20.08.2012  №349 «Про затвердження районних заходів із проведення в 2012 році Всеукраїнського рейду «Урок» в Борівському районі».

Всеукраїнський рейд «Урок», який проводитиме служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальною міліцією у справах дітей, триватиме з 1 вересня по 20 жовтня 2012 року . Під час рейду передбачається: провести обстеження умов проживання та виховання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім’ях опікунів (піклувальників); відвідати сім’ї, де на вихованні є діти, схильні до систематичних пропусків занять; надати адресну допомогу в підготовці до нового навчального року дітям сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Метою рейду «Урок» є: виявлення дітей, які без поважних причин не приступлять до занять з початку нового навчального року; вжиття заходів для повернення їх до навчання; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не будуть охоплені навчанням; проведення профілактичних бесід щодо роз’яснення вимог чинного законодавства про обов’язкову середню освіту; притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності; а головне -  щоб кожна дитина шкільного віку була охоплена навчальним процесом.

          Служба у справах дітей просить усіх, кому стануть відомі факти щодо бездоглядності дітей, пропусків ними занять у школі, звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Леніна,1 кім.48 або за тел. 6-13-34.

Маргарита КУЗУРМАН.

Спеціаліст І категорії служби у справах дітей РДА.