Образование

Перший дзвоник покликав за парти 2013

Перший дзвоник покликав за парти

01092013-1Цього року 1 вересня припало на вихідний, небо над Борівщиною захмарило, але настрій вчителів та учнів, які прийшли цього дня на врочисту лінійку, був піднесений, всі весело перемовлялися, лунав сміх. Адже це свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками.

На святкову лінійку з нагоди  Першого дзвоника до Богуславської ЗОШ приїхав голова райдержадміністрації Микола Кравцов, щоб привітати вчителів та учнів школи зі святом. Він щиро поздоровив усіх з початком навчального року, побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!

На свято також завітали Богуславський сільський голова Володимир Мальченко, депутат районної ради Ірина Грицун, начальник депо «Основа» Південної залізниці Володимир Осташов, голова профспілкового комітету депо «Основа» Південної залізниці Анатолій Бараницький, керівник сільгосппід-приємства «Альфа-агро» Вадим Кононов.

01092013-2

Приємно зазначити, що працівники Південної залізниці продовжують надавати спонсорську допомогу місцевій школі. Так, вони закупили фарбу для ремонту шкільного спортзалу, лінолеум, а також холодильник для шкільної їдальні. Всі за-прошені на свято прийшли не з порожніми руками, а подарували першокласникам солодкі набори, портрет Тараса Шевченка, книги. Крім цього,    від районної орга-нізації Партії регіонів керівник ФГ Микола Кириченко подарував школі кольоровий телевізор, від районної організації Комуністичної партії було вручено 500 гривень для придбання спортивного інвентаря.

Звичайно ж, на святі найбільше уваги приділяли тим, хто переступив поріг школи вперше, і одинадцятикласникам.

Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям хвилювання, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань.

Вже стало доброю шкільною традицією на святі Першого дзвоника випускати повітряні кульки з побажаннями. Тож учні із задоволенням випустили їх, а я бажаю, щоб все, загадане ними, здійснилося.

01092013-3

Зворушливим було свято Першого дзвоника в Борівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. На шкільному подвір`ї зібралося дуже багато гостей: батьки дітей, рідні, знайомі, друзі, серед почесних гостей - селищний голова Олександр Тертишний і працівники Південної залізниці. Директор школи Любов Терентьєва розпочала святкову лінійку з подяки всім, хто допомагав підготувати школу до нового навчального року. Цінними й потрібними були подарунки батьків школярів, які придбали штори на другий поверх, працівників Південної залізниці, які подарували холодильник для їдальні й штори на перший поверх.  Свої вітання всім учням школи і подарунки для першокласників передав народний депутат України Віктор Остапчук.

Кращих школярів нагородили Грамотами,  Подяками та Дипломами. Приємно відзначити, що таких учнів у Борівській ЗОШ №1 дуже багато, значить, підростає гідна зміна.

Звичайно, найбільш хвилюючим перший у цьому році дзвоник був для першокласників, одинадцятикласників і їхніх рідних. Батьки від хвилювання не могли стримати сльози, майбутні випускники з заздрістю дивилися на малюків, у яких  попереду нове цікаве шкільне життя, першокласники гордо  тримали різнокольорові кульки  і квіти, з нетерпінням чекаючи, коли пролунає перший у їхньому житті шкільний дзвінок.

Цього року Підлиманська ЗОШ І – ІІІ ступенів відкрила свої двері для 14 першокласників, які зайшли до неї вже як нові члени шкільної родини. А повела їх до країни Знань їхня  перша вчителька Шеремет Ольга Іванівна.

Щоб привітати першачків, на свято завітало багато гостей: Калінін О. В. -  Підлиманський сільський голова, Корецька Н. В. –методист відділу освіти, Вакула Н. О. – фахівець із со-ціальної роботи Борівського РЦСССДМ  та шефи  школи - представники Південної залізниці.

Всі гості поздоровили найменших учнів та подарували багато подарунків.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

Тетяна ГУНЬКО.