Общество

Працювати стабільно, безаварійно

Працювати стабільно, безаварійно

Основним завданням нашого підприємства є магістральне транспортування природного газу в країни Західної Європи і споживачів нашої країни. Борівська ГКС підпорядкована Первомайському лінійно-виробничому управлінню магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз».

 

pЦього року нашому підприємству виповнилося 33 роки. Багато це чи мало? Гадаю, порівняно з ходом історії, не дуже, але все ж за цей період УМГ було зроблено дуже багато, щоб забезпечити стабільність внутрішнього газоспоживання і закордонних поставок, збудовані потужні об’єкти, прокладено сотні кілометрів магістральних газопроводів.

Ми пишаємося, що долучаємося до такого відповідального завдання національного масштабу, як транспортування газу на експорт, яке починається саме з Борівської газокомпресорної станції Первомайського ЛВУМГ.

Колектив нашого підприємства - це професіонали, склад яких формувався багато років, і які попри все продовжують стабільно та впевнено працювати. Ось уже кілька десятків років ми націлюємо свою роботу на єдине - безаварійне і безперебійне газопостачання. Для цього підприємство повністю забезпечене технічно: маємо всю необхідну техніку і апаратуру, яка справно працює в системі мережі.

Хочеться відзначити працівників, які протягом року добросовісно трудилися і отримали Грамоти та Подяки від райдержадміністрації, районної ради, УМГ «Черкаситрансгаз» - В.М.Карапута, С.О.Чапелька, Г.Д.Жорнік, В.Г.Гур’єв, В.П.Неня, В.Д.Жиров, А.Л.Марченко, О.М.Скрипніченко, Є.Вишняков, А.М.Пивоваров, С.Л.Логвіненко.

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України  я від душі вітаю працівників ГКС та їх сім’ї з професійним святом . Зичу всім здоров’я, щастя, родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить радість і задоволення, глибоку вдячність і повагу людей!

Володимир ГУСАК.

Начальник Борівської газокомпресорної станції.