Общество

Україно моя, Україно, я для тебе у світі живу

Україно  моя,  Україно, я  для  тебе  у  світі  живу

dnez1Під такою назвою пройшло дійство на центральній площі селища, присвячене 21 річниці Дня Незалежності України. Україна - це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність, це наш рідний батьківський край, і ми несемо в собі його культуру, традиції і звичаї, його пісні й думи, вбираємо в свою душу рідні і милі серцю краєвиди. Сьогодні ми живемо у вільній і незалежній Україні, у нашому спільному і затишному великому домі, живемо за законами любові, дружби, миру. Традиційно, свято розпочалося з ярмарка, на якому борівчани й гості селища могли придбати зерно, молоко, м’ясо, сало та іншу продукцію, яку привезли сільгоспвиробники ра-йону: агрофірми «Світанок», «Новий шлях», «Солоненське», СТОВ «Добробут плюс», ТОВ ЦОВТ «Акваторія», фермерські господарства «Слобода», «Моноліт», «Вікторія», «Кириченко», «Нива 2006», «ЮГ», СОК «Рідний край», ПП Ніконов.

Через живий коридор, який утворили діти з танцювального колективу «Фаворит», проносять прапори України, Борівщини, коровай і снопи пшениці.

І ось над площею полилися прекрасні пісні у виконанні працівників районного Будинку культури та аматорів художньої самодіяльності.

dnez2«З днем народження, Україна», «Вітчизна», «Мій рідний край», «Я люблю Україну свою» - всі ці пісні присвячені нашій рідній країні, яка несе всім світло  миру, любові, добра й злагоди і організоване свято - це віра в краще життя, добробут та велике майбутнє України. Звучали побажання миру, щастя, злагоди, достатку в оселях, щоб серця повнилися добром, любов’ю до людей та гордістю за свою квітучу незалежну Україну.

Добрий настрій всім гостям свята подарували Анна Степаненко, колектив  «Козаки», хореографічний гурток БДЮТ, Валентина Невмирич і Світлана Мірошниченко, Юрій Клименко, Андрій і Анатолій Шведченки, вокальний ансамбль «Борівчанка», ансамбль сучасного танцю «Фаворит», Ярослава Полинько, Людмила Кожетова, Аліна Одінокова, Костянтин Мустафаєв,  дует Таміли Коломієць і Дарії Рудь.

Свято продовжилося ввечері масовим гулянням.

Олена КОЛЕСНІКОВА.