Общество

Стежина перша в ясен світ

Стежина перша в ясен світ

podliman10Що для кожного з нас є опорою в житті? Звичайно, найдорожчі  в світі люди – мама й тато, віра наших батьків, рідна земля, де народився й виріс. Усе це тримає життєвий корабель нашої долі на правильному шляху, не дає негараздам перемогти. Не дивно, що рідна земля так тягне до себе.

Теплого літнього вечора після життєдайного дощу повітря наповнилося свіжістю, а на душі виникло хвилююче передчуття чогось незвичайного. І воно не підвело – у красивому й ошатному селі Підлиман відбулося чудове свято – День села. Біля сільського Будинку культури бігала дітвора, сповіщаючи веселими голосами про наближення свята. На колоні цієї будівлі висіли стрілки з позначенням напрямку міст Рим, Варшава, Мадрид та ін. і відстані до них із Підлиману. А на дверях прикріплена вивіска із надписом: «А ти попав…ну майже в рай. Залишайся тут.» Відчувалося, що організатори дійства з творчістю та гумором підійшли до створення святкової атмосфери. На вході до зали всіх приязно зустрічали директор Підлиманського БК Юлія Труш та завідуюча сільською бібліотекою Галина Бабічева. Тут була можливість «погратися з фортуною», придбавши квитки безпрограшної лотереї. Зачаровували своєю майстерністю твори місцевих митців – картини Лідії Носатої, творча виставка Тетяни Мостової «Вишивана доля», фотовиставка Еліни Савіної «Село моє, для мене ти єдине». Дивлячись на цю красу, розумієш, що Підлиманська земля щедро наділена талантами. А скільки фантазії доклали організатори свята для оформлення сцени! Тут милували око барви осені – букети квітів, ягоди калини, корзини із щедрими дарунками природи – овочами та фруктами. Глядачам посміхалися фігурки людей, зроблені із пляшок, наповнених різнобарвними зернятками круп…

І ось у залі майже не залишилося вільних місць – саме час розпочинати свято. Під чарівну музику на сцену вийшла    ведуча – Ю.Г. Труш, яка привітала усіх зі святом і надала слово Підлиманському сільському голові О.В. Калініну. Оплесками зустрічали присутні  виступ, у якому Олександр Васильович вітав односельців із цією подією, відзначаючи людей, якими пишається село. А гордитися є ким: це шановні довгожителі Підлиману Г.Ф. Нужна, К.К. Білик,    ювіляри Л.С. Носата,    Є.Д. Неня, З.І. Синицька, М.П. Верба, П.Г. Кручик, О.О. Зарченко, В.С. Кальченко. Сільський голова також привітав і вручив подарунки багатодітним сім’ям - Миколі й Любові Бухало, Руслану та Світлані Корець, батькам новонароджених Володі Синицького, Ніки Гребенюк, Ігорька Кузевича, подружнім парам, які відзначають річниці спільного життя: скляне весілля (15 років) - Олексію і Наталії Лисак, полотняне весілля (35 років) - Івану і Валентині Шеремет.  Олександр Калінін щиро подякував за плідну працю та вручив подарунки працівникам СФГ «Моноліт»: колективам  молочно - товарної ферми, водіїв і механізаторів, працівників току, поварів. Від імені колективу СФГ «Моноліт» односельців привітав головний інженер цього господарства Р.П. Стрельник. На святі також привітали й нагородили подяками Підлиманської сільської ради за значний внесок у життя села колективи: громадської організації «Відродження Підлиману», дошкільного навчального закладу «Струмочок», Підлиманської ЗОШ , амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Будинку культури.

 

podliman12Приємною несподіванкою були привітання від працівників Південної залізниці, які завітали того дня на свято і вручили цінні подарунки футбольним командам Підлимана, працівникам амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Будинку культури. Звичайно ж, як і на кожному святі в цьому селі, жителів радували чудові виступи учасників художньої самодіяльності: Ярослави Полинько, Вероніки Мостової, Тетяни Носатої, Любові Вакули, Любові Колісник, Катерини Труш, На-дійки Міщенко, Сергія Савкіна, Каріни Безкровної, хореографічних колективів «Вит - вох» і «Перлинка», які підготували художній керівник Ганна Савкіна та директор БК Юлія Труш. Приємно вражали чудові голоси місцевих артистів, запальні танці й оригінальні костюми. Після урочистої частини свято продовжилося на вулиці -  всіх чекала смачна польова каша, бажаючі могли придбати шашлики, потанцювати під музичний супровід гостя - артиста з Борової Миколи Голуба. А наприкінці небо осяяли вогні казкового феєрверку.

 

podliman23Не можна не сказати про тих людей, які допомогли провести свято. Великий внесок в організацію заходу зробив Підлиманський сільський голова  Олександр Калінін, спонсорську допомогу надали Сергій Супрун, Іван Любий, Валерій Шевченко.

Гадаю, всі присутні отримали великий заряд позитиву та незабутні враження.

Тетяна КОЛЕСНІК.

5 комментариев на “Стежина перша в ясен світ

  1. Праздник прошел на-ура. Калинин — супер. организация на высшем уровне. Представители от Остапчука подарили подарки в самую точку -то что необходимо для спорта в нашем селе. Спасибо.

  2. А я чув що залізничники ще поставлять дитячий майданчик в дитячому саді. Если зроблять — вся моя семья будет голосовать за Остапчука

  3. Поставлять — куда дінуться. У них пацан сказав — пацан зділав

  4. А мне понрвились ребята с Южной дороги. Говорили искренне, не наигранно, от себя. Чувствуется воспитание и выправка. Видела их в Изюмском на Дне села — орлы!!!! С такой молодой командой у Остапчука проблем на выборах не будет.

  5. С такими бабками як у паровозников любой прошел бы. Что следует отметить так это организацию — здесь не папрешь.

Комментарии закрыты.