Поздравления

З Днем знань! 2013

З Днем знань!

Щиро вітаю усіх жителів Слобожанщини

з Днем знань!

З самого ранку подвір’я всіх шкіл у містах та селах Харківщини наповнюються святковою атмосферою. Адже Перше вересня – незабутній, хвилюючий день для усіх нас.

Дорослі з теплотою згадують шкільні роки, проводжаючи своїх дітей та онуків на навчання. А для тисяч маленьких хлопчиків та дівчаток з веселим дзвоником відкриє свої двері найцікавіша країна у світі – Країна знань.

Тож хай роки навчання неодмінно будуть захоплюючими, насиченими та радісними.

Щиро бажаю всім школярам та їхнім батькам, студентам та педагогічним працівникам упевненості, нат-хнення й успіхів. Зі святом, з Днем знань, дорогі земляки!

  Сергій Чернов.

Голова Харківської обласної ради.

 

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній    святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

З днем підприємця!

Шановні підприємці району!

Вітаємо вас із святом – Днем підприємця.

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Нині, коли є всі підстави говорити не лише про стійку тенденцію до стабілізації національної економіки, але фактично про її відродження, не можна не відзначити особливого внеску того сектору, який ви представляєте.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.