Официально

ХІ сесія районної ради УІ скликання

ХІ сесія районної ради УІ скликання

  30 серпня відбулася ХІ сесія районної ради УІ скликання.

На порядок денний були винесені питання:     1. Про   внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради УІ скликання від 30 грудня 2010 року „Про районний бюджет на 2011 рік” з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями ІУ сесії районної ради УІ скликання від 24 січня 2011 року, УІ сесії районної ради УІ скликання від 28 лютого 2011 року,  УІІ сесії районної ради УІ скликання від 30 березня 2011, УІІІ сесії районної ради УІ скликання від 27 травня 2011 року, ІХ сесії районної ради УІ скликання від 25 червня 2011 року, Х сесії районної ради УІ скликання від 27 липня 2011 року”. 2. Про    припинення     діяльності     Борівсько-Андріївської  загальноосвітньої    школи   І-ІІ   ступенів   Борівської  районної ради Харківської області   шляхом   ліквідації. 3.Про затвердження  Порядку   складання, затвердження та контролю виконання  фінансових планів комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району.

4. Про внесення змін до Регламенту Борівської районної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради УІ скликання від 02 грудня 2010 року. 5.  Про внесення змін до  складу професійної комісії  з питань  створення  фермерських господарств, затвердженого рішенням ХУ сесії районної ради ХХІУ скликання від 28 липня 2004 року „Про затвердження складу професійної комісії з питань створення фермерських господарств” з урахуванням змін, внесених рішенням Х сесії районної ради У скликання  від  28  лютого  2007  року. 6. Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію. 7. Депутатські запити. 8. Різне.

Заслухавши по першому питанню начальника фінансового управління райдержадміністрації Ларису Терентьєву, відповідно до ст. 77 Бюджетного Кодексу України та ст. 43  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила внести зміни до рішення ІІІ сесії районної ради УІ скликання від 30 грудня 2010 року „Про районний бюджет на 2011 рік” з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями ІУ сесії районної ради УІ скликання від 24 січня 2011 року, УІ сесії районної ради УІ скликання від 28 лютого 2011 року,  УІІ сесії районної ради УІ скликання від 30 березня 2011, УІІІ сесії районної ради УІ скликання від 27 травня 2011 року, ІХ сесії районної ради УІ скликання від 25 червня 2011 року, Х сесії районної ради УІ скликання від 27 липня 2011 року”.  Заслухавши інформацію про припинення діяльності Борівсько-Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області шляхом ліквідації, Борівська районна рада відзначила, що  в селі Борівська Андріївка станом на 01 серпня 2011 року проживає  16 дітей шкільного віку. Матеріально-технічна база даного навчального закладу вкрай незадовільна і не відповідає  сучасним вимогам навчального процесу. Тут не створені  належні умови для комп’ютеризації,  сучасних форм навчання учнів. Витрати на утримання одного  учня в цій школі перевищують середні витрати по району в три рази. Утримання цієї школи є економічно  нерентабельним.

     Керуючись ст. ст. 59, 60 Господарського Кодексу України, ст. 11 Закону України „Про освіту”, ст. 11 Закону України „Про загальну середню освіту”,  п.20 ст.43, ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України „Про Кабінет Міністрів України” (279-УІ), постановою Кабінету Міністрів від 19.04.2010 року № 315 „Про схвалення Декларації цілей та завдань бюджету на 2010 рік (Бюджетної декларації)”, п. 8 Положення про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №228 від 05.04.1994 року, та, враховуючи лист Борівської районної державної адміністрації, рішення IX  сесії  Першотравневої  сільської ради УІ скликання від 12.08.2011 року   „Про клопотання перед Борівською районною радою про припинення діяльності  Борівсько-Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради  Харківської області шляхом  ліквідації”, рішення зборів територіальної громади села Борівська Андріївка Борівського району Харківської області від 10 серпня 2011 року про надання згоди на припинення діяльності цього навчального закладу шляхом ліквідації, з метою вдосконалення і оптимізації навчального процесу та усунення перешкод в реалізації права громадян на отримання середньої освіти, районна рада ви:ішила припинити діяльність  Борівсько-Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борівської районної ради  Харківської області шляхом ліквідації.

По третьому питанню з інформацією виступив заступник голови Борівської РДА Костянтин Панфілов. Він зазначив, що необхідно затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища   Борівського району (далі – Порядок).  Районною радою було прийнято рішення затвердити Порядок, керівникам комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища   Борівського району,  забезпечити своєчасне складання та подання на розгляд та затвердження (погодження) річних (з розбивкою по кварталах) фінансових планів і звітності про стан їх виконання згідно Порядку.

                  У зв'язку з прийняттям Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про засади протидії та запобігання корупції», керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради були внесені зміни до Регламенту Борівської районної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради УІ скликання від  02 грудня 2010 року:

      Відповідно до ст. 6 Закону України “Про фермерське господарство” , ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  районна рада внесла  зміни до складу професійної комісії з питань створення фермерських господарств, затвердженого рішенням ХУ сесії районної ради ХХІУ скликання від 28 липня 2004 року „Про затвердження складу професійної комісії з питань створення фермерських господарств” з урахуванням змін, внесених рішенням Х сесії районної ради У скликання від 28 лютого 2011 року, виклавши його в новій редакції. До складу нової комісії увійшли: голова комісії  -   Жук Євген Дмитрович, голова районної ради, заступники голови комісії    -    Васильєв Анатолій  Іванович, заступник голови районної ради  -   Панфілов Костянтин Віталійович, перший  заступник голови райдержадміністрації, секретар комісії -    Бикова Тамара Іванівна, керуюча справами виконавчого апарату (секретаріату) районної ради

Члени комісії: Гомон Олексій Анатолійович - генеральний директор СТОВ АФ „Новий  шлях”, Стрельник Роман Павлович   -  начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,    Сало Григорій Петрович        -  директор СТОВ АФ „Ізюмське”,  Могильов Володимир Володимирович -  начальник відділу Держкомзему в Борівському районі, Пахомов Анатолій Олегович  -  голова СВК  АФ “Солоненське”,  Тертишний Олександр Володимирович -  Борівський селищний голова, Кавун Володимир  Володимирович - головний спеціаліст  відділу організації виробництва, переробки, маркетингу  сільськогосподарської продукції, інженерно-технічного забезпечення та безпеки праці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Святенко Сергій                         Олександрович - головний спеціаліст  відділу організації виробництва, переробки, маркетингу  сільськогосподарської продукції, інженерно-технічного забезпечення та безпеки праці управління агропромислового розвитку РДА.

        Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №740 «Про Затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада затвердила  норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.