Официально

Використання земель сільськогосподарського призначення

Використання земель сільськогосподарського призначення

naradasgНещодавно в Борівській районній державній адміністрації відбулася нарада з питань ефективного використання земель сільськогосподарського призначення. В засіданні, крім членів комісії,  взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Панов В.В., голова Борівської райдержадміністрації Кравцов М.О., керівники сільгосппідприємств усіх форм власності.

Основне питання на нараді - посіви соняшнику, які в деяких господарствах району перевищують допустимі норми.  Розглядалися також питання про стан розрахунків за використання земель сільськогосподарського призначення та стан виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель.

  За результатами засідання  районної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушення земельного законодавства керівникам сільгосппідприємств було рекомендовано при складанні структури посівних площ на 2014 рік дотримуватися вимог Постанови КМУ № 164 11.02.2010 р. «Про затвердження нормативів оптимального співвідношення культур у сівозмінах в різних природно-сільськогосподарських регіонах».

Тетяна ГУНЬКО.