Общество

Забезпечує соціальний захист громадян

Забезпечує   соціальний захист громадян

suhДвері кабінету заступника голови Борівської райдержадміністрації Ольги Суховій завжди відчинені для всіх, у неї немає спеціально відведених годин прийому, з будь-якими питаннями чи  проблемами до неї звертаються навіть у позаробочий час і вихідні.

Ольга Миколаївна ніколи не відмовить у допомозі, зробить усе, щоб проблему, з якою до неї звернулися, вдалося розв’язати.

Крім питань, з якими до неї приходять громадяни, щодня доводиться вирішувати ще багато інших, адже Ольга Суховій на посаді заступника голови райдержадміністрації координує і контролює діяльність закладів охорони здоров`я, управління праці та соціального захисту населення, відділів: освіти, з питань сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму, внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, Територіального центру соціального обслуговування, Служби у справах дітей, сприяє діяльності підприємств фармацевтичної галузі, комунальної установи «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат», управління Пенсійного фонду України в Борівському районі, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій.

Також вона очолює 19 комісій та робочих груп при райдержадміністрації. Головуючи на засіданнях комісії з розгляду спірних питань житлових субсидій та со-ціальної допомоги, завжди прагне вирішити питання на користь людини, докладе всіх зусиль, аби соціально незахищеним громадянам призначили субсидію або допомогу.  

Плідно працює під її керівництвом робоча група з питань дотримання су-б’єктами господарювання законодавства про оплату праці - за оперативними даними в період з початку року до кінця серпня середня заробітна плата по району підвищилася на 389 грн. і становить 2033 грн. 

Значну увагу Ольга Суховій приділяє сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах - вона відвідує кожну з них, усі вони знаходяться під її особистим контролем. Захист прав та інтересів дитини  для неї - головне, тому батьків, які не займаються належним вихованням своїх дітей, не позбавляють одразу батьківських прав, а дають їм час на виправлення. Але, якщо батьки й надалі не візьмуться за голову, дітей влаштовують до пріоритетних сімейних форм виховання (під опіку, піклування, до дитячого будинку сімейного типу або на усиновлення). Із  54 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які проживають на території нашого району, 39 дітей знаходяться під опікою, 15 проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Одним із головних завдань, які окреслила для себе     Ольга Миколаївна, обійнявши посаду заступника голови райдержадміністрації, є підвищення якості обслуговування одиноких та непрацездатних громадян, медичного обслуговування. Щоб дізнатися, які послуги хочуть отримувати  громадяни, чи якісне обслуговування вони мають на даний час, заступник голови РДА  часто спілкується з людьми, вивчає їхні проблеми, допомагає їх вирішувати.  

Ольга Суховій є незамінним організатором поїздок на фестивалі, ярмарки тощо працівників культури та аматорів району. З приємною теплотою згадується орга-нізована нею поїздка на Сорочинський ярмарок в минулому році, цьогорічні Масляна в Зміївському районі та Весілля в Малинівці. Багато в чому завдячуючи їй учасники культурних заходів  отримують заслужені нагороди, а  гості  - незабутні враження.

Нещодавно відбувся об’їзд шкіл нашого району, під час якого була присутня і заступник голови РДА. Вона розповіла, в яких  школах до-клали значних зусиль для того, щоб дітям навчатися було приємно, цікаво й безпечно: «Найкраще до нового навчального року підготувалися Богуславська, Ізюмська, Дружелюбівська, Вищесолоненська, Борівська №1, Борівська №2, Новоплатонівська загальноосвітні навчальні заклади. Хочеться подякувати директорам, колективам цих шкіл, батькам дітей, усім, хто надавав спонсорську допомогу на ремонт шкіл».

 Наполеглива праця, терпіння, вимогливість не тільки до підлеглих, а й до самої себе,  відповідальність за виконання службових обов’язків, дотримання прав і законності – цими основними критеріями  керується у своїй роботі Ольга Суховій. Але вона щиро зізнається, що без підтримки і мудрої поради голови райдержад-міністрації працювати було б неможливо. Тому з будь-якими питаннями, які не в змозі вирішити сама, звертається до Миколи Олексійовича Кравцова. Він завжди допоможе знайти вихід із найскрутнішої ситуації. Допомагає в роботі заступника і    порозуміння, взаємозв’язок з усіма начальниками, директорами служб, відділів, роботу яких вона координує.  

Тетяна ГУНЬКО.