Разное

Перемога на Далекому Сході

Перемога  на Далекому Сході

veteran002Саме там, на Далекому Сході, закінчилася Друга світова війна для одного з наших земляків, жителя села Радьківки Гороховатської сільської ради, Дмитра Охтисовича Твердуна.

І хоча йому не довелося бити фашистів на західних фронтах, він пройшов нелегкий шлях на Далекому Сході. Наприкінці 1944 року довелося бути в складі військового      підрозділу у м. Володимир, а потім служба проходила у Порт-Артурі в комендатурі комендантського взводу.

Він чесно і добросовісно виконував свої обов’язки, неодноразово брав участь у затриманні підозрілих осіб, порушників правопорядку і ворожих елементів. За це отримав подяки від командування, а також був нагороджений орденами «Вітчизняної війни ІІ ступеню», «За мужність», медаллю «За перемогу над Японією».

До рідного села повернувся у 1946 році і відразу пішов працювати у місцевий колгосп на рядові роботи, найбільше років свого життя трудився скотарем, доглядав велику рогату худобу. Слід сказати, що й на мирному фронті Д.О.Твердун добросовісно виконував свої обов’язки. Тварини, за якими він наглядав, завжди були добре нагодовані, за що доярки були йому дуже вдячні, бо добивались високих надоїв молока. І навіть, коли дожив до пенсійного віку, Дмитро Охтисович тривалий час продовжував працювати в колгоспі.

Нині колишній учасник Великої Вітчизняної війни вже на заслуженому відпочинку, нещодавно йому виповнилося 85 років. З ювілеєм привітати ветерана прийшли діти та онуки. До поздоровлень також приєдналися сільський голова Віктор Палієнко, голова районної ради ветеранів Володимир Болгарський, його заступник Володимир Мартиненко, член президії районної ради ветеранів Олександр Бесєдін, голова ради ветеранів Гороховатської сільради Валентина Пожарова, її заступник Володимир Могильний та інші.

Ветерану вручили подарунок, букет квітів, побажали імениннику міцного здоров’я, тепла й затишку в його будинку, всього найкращого в житті.

Василь КОЛІСНИК.

Член президії районної ради ветеранів.

 Это славно, если человек прожил жизнь успешно и справился со всеми проблемами. Но есть вещи, с которыми не справится никто - Судный день - во многих верованиях это день, когда будут определены грешники и праведники среди людей, а мир в привычном понимании погибнет. Детальнее читайте на упомянутом сайте.