Общество

Моє село — маленька крапелька величної держави

Моє село - маленька крапелька величної держави

dsb1Богуславка… Так названо село,  що зручно «примостилося» біля Червонооскільського водоймища, затінене величними соснами, яблунями, вербами.  Це частина малої Вітчизни, покровителька батьківського роду, відрада і надія всіх сельчан. Село добрих і працьовитих людей, які прагнуть зробити його зручним і впорядкованим. У ньому вони народилися, пішли до школи, тут їхня рідня, друзі і знайомі, тут і їхня доля. 

Цього року День села був особливим, адже почалося свято відкриттям дитячого ігрового майданчика, який подарувала найменшим жителям Богуславки сім’я Крючкових. Саме під час відкриття нової станції, названої на честь Олега Крючкова, його син Віталій Олегович пообіцяв надалі допомагати    сельчанам і обіцянку виконав.

З нетерпінням дітки чекали, коли закінчиться урочиста частина відкриття майданчика, щоб покататися на гойдалках та каруселях, машинках, спуститися з гірки.

Перерізати стрічку приїхали представники Південної залізниці м. Харків Володимир Осташов, начальник Куп’янської дирекції Південної залізниці Олег Войтюк.

dsb2Концерт, який підготували працівники СБК, аматори сцени і гості села, залізничники, тривав понад 2 години. Артистам сельчани дарували тепло своїх сердець і шалені оплески.

З Днем села всіх привітав Богуславський сільський голова Володимир Мальченко, а представники Південної залізниці подарували чудовий музичний центр.

Богуславці - народ щирий, гостинний, тому зуст-річали гостей українським короваєм, який вручили депутату Харківської обласної ради Сергію Федченку.

За доброю традицією під час свята лунали слова вітання на адресу найменших жителів села, яких лелеки принесли за останній рік. Добре, що їх було багато, адже це означає, що село розквітає. Отже, на сцену вийшли подружжя: Ісаєвих з синочком Назарчиком, Дуйко з сином Сашунею, Зарудних з синочком Артемчиком, Ковальових з донечкою Сашею, Юлія Погрібняк і Микола Пахомов з сином Максимчиком, Близно з донечкою Аринкою, Федорченко з донечкою Варенькою, Ткачових з донечкою По-лінкою, Черевань з синочком Дмитриком, Олена Садовнікова з синочком Ромчиком, Карина Галкіна і Олександр Грєховодов з сином Єгорчиком, Світлана Приходченко і Євген Башкирьов з сином Захарчиком. Всі вони отримали подарунки.

Особливі слова були сказані про ювілярів, які живуть у Богуславці. Нещодавно відсвяткувала свій 90-річний ювілей ветеран Великої Вітчизняної війни Віра Петрівна Півньова. Все життя вона працювала вчителькою у Богуславській восьмирічній школі, виховала трьох дітей, онуків і правнуків.

Привітання і подарунки також отримали П.С.Гойда, М.М.Сядриста, В.А.Тільний, М.К.Ведь, О.М.Козаков, Л.А.Козакова, М.М.Жорник, М.А.Гриценко,        В.М.Бєлова, Ю.В.Мазур, В.К.Сліпченко.

Сапфірове весілля відсвяткували подружжя Віктор Єгорович і Валентина Іванівна Гармаш, у злагоді дожили до срібного весілля Геннадій і Тетяна Несвятипаски, Сергій та Людмила Опікуни, Сергій і Олена Хатнянські, Геннадій та Галина Бондаренки.

Не забули і про народних умільців, які відроджують народні традиції: В.В.Дмитренка, Л.Г.Алєшкову, Л.Г.Дробач, К.І.Давиденко, Н.М.Ісаєву, В.В.Ісаєву, О.І.Левенець,    М.О.Рожнову, Ю.В.Соколову, Н.М.Положенко.

Після концерту свято продовжилося надворі, там усі бажаючі могли скуштувати смачну польову кашу.

Сельчани щиро вдячні всім спонсорам, які допомогли в організації Дня села – місцевим підприємцям і керівникам   сільгосппідприємств.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

Про все краще дізнаватися завчасно, особливо коли це стосується дітей. Сайт SvitMalechi розповість про всі нюанси вагітності, народження та виховання малечі.