Общество

Весілля в Малинівці. Серпень 2012 р.

Весілля в Малинівці

vesvmal25 серпня 2012 року в селищі Малинівка Чугуївського району відбувся фольклорний фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці - плюс». На фестиваль були запрошені учасники Піско-Радьківського народного фольклорного колективу «Українські вечорниці». Вони розіграли цікаву весільну сценку й заспівали весільні пісні. Глядачі були в захваті від  яскравого виступу і від смачного короваю та різок, якими їх пригостили гостинні учасники колективу. 

Багато незвичайного побачили глядачі на фестивалі: це і ростові ляльки, і роботи майстрів народної творчості, вироби з гарбузів і багато іншого. І діти, й дорослі із захопленням брали участь у спортивних змаганнях, конкурсах, іграх, вікторинах, атракціонах. Закохані могли зареєструвати свій шлюб, щоправда, діяв він лише у межах фестивального поля. Майстри народної творчості давали всім бажаючим майстер-класи - тут училися плести лозу, вишивати, в’язати, робити глиняний посуд.

Губернатора Харківської області Михайла Доб-кіна і голову обласної ради Сергія Чернова зустрічала наречена з довжелезною фатою, яку тримали кілька десятків чоловік, а ще ке-рівникам області та всім іншим присутнім на святі подарували дуже красивий танок із конями.

О 15 годині фестиваль відкривали Руслана Писанка і Максим Неліпа, виступали молодіжні гурти, фіналісти шоу «Україна має талант» і «Голос країни».

 

Любой фестиваль так или иначе имеет продолжение. Иногда развлечения продолжаются на природе, а иногда и в специальных увеселительных заведениях. Чтобы не потратиться сильно, приобретайте скидки в кафе от 50%. Сотни кафе и ресторанов Киева по этих купонах обслужат Вас по высшему классу, но за совсем скромную сумму.

 

Славне свято влаштували в Малинівці, яскравих вражень глядачі отримали чимало. За те, що мали можливість поїхати на фестиваль і гідно там виступити, учасники колективу «Українські вечорниці» вдячні заступнику голови райдержадміністрації Ользі Суховій, керівнику ФГ Миколі Кириченку, приватному підприємцю Олені Білокопитій, керівнику СТОВ «Добробут плюс» Василю Назарьку, головному лікарю ЦРЛ Любові Вінніковій, лікарю Тетяні Салашній, працівнику ра-йонного Будинку культури Валентині Невмирич, начальнику відділу культури та туризму РДА Світлані Шведченко, директору РБК Олені Коломієць.

Тетяна ГУНЬКО.