Безопасность

Останні відомості. 102

Останні відомості. 102

Крадіжки

                Під час проведення оперативно – розшукових заходів щодо попередження та викриття злочинів, пов’язаних зі збором зернових культур урожаю 2011 року, працівниками Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області був виявлений факт крадіжки. Гр. К. шляхом вільного доступу з поля однієї з агрофірм здійснила крадіжку посівного матеріалу кукурудзи в кількості 90 кг. За  даним фактом слідчий відділ Борівського РВ порушив кримінальну справу.

 

              До чергової частини Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області надійшло повідомлення по телефону від гр. М.,  мешканки с. Піски – Радьківські, про те, що в ніч на 25.08.2011р. невідомі особи з літнього нежитлового приміщення, що розташоване на території домоволодіння, шляхом розбиття вікон проникли та скоїли крадіжку алюмінієвих бідонів та алюмінієвого посуду. На місце події була направлена слідчо – оперативна група Борівського РВ. Сума збитку встановлюється. Тривають оперативно – розшукові заходи.

Вилучення наркотиків

Під час проведення операції «Берег - 2011» працівниками сектору кримінального розшуку спільно з дільничими інспекторами міліції та кінологом зі службовою собакою на березі Червонооскільського водосховища поблизу с.  Піски – Радьківські у гр. К. було виявлено та вилучено речовину рослинного походження в сухому подрібненому стані, зовні схожу на коноплю, близько 10 гр., яку останній зберігав для особистого вживання. Розглядом даної справи займається сектор карного розшуку Борівського РВ ГУМС України в Харківській області.

Наталія Гелуненко.

В.о. інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями.