Официально

Із сесії районної ради (ХХІІІ сесії VІ скликання)

Із сесії районної ради (ХХІІІ сесії VІ скликання)

На ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання розглянуто ряд питань, серед яких -  про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VІ скликання від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» з урахуванням змін і доповнень, внесених рішеннями попередніх сесій.

Відповідно до ст. 78 Бюджетного Кодексу України та ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила: установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі 63837,7 тис.грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено  у сумі 60702,6 тис.грн., спеціального фонду бюджету - 3135,1 тис.грн.

Затверджено загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі  63841,2 тис.грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету - в сумі 57318,7 тис.грн. та видатків спеціального фонду бю-джету – 6522,5 тис.грн. за тимчасовою класифікацією видатків. Установити профіцит загального фонду ра-йонного бюджету в сумі 3383,9 тис.грн.

На сесії було схвалено текст звернення депутатів Борівської районної ради Харківської області до Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» щодо виділення коштів на ремонт покриття ділянки автодороги Чистоводівка - кордон Борівського району автодороги місцевого значення загального користування Т-21-05 Харків-Зміїв-Балаклея-Гороховатка.

Прийнято рішення надіслати дане звернення для розгляду до Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» і  просити надати відповідь ра-йонній раді.

Розглянувши питання про  першочергові   заходи  щодо   виконання в Борівському районі  Закону України «Про засади   державної   мовної   політики», враховуючи інформацію заступника голови районної ради Васильєва А.І. щодо того, що на території Харківської області російська мова є регіональною, відповідно до Законів України „Про засади державної мовної політики”, „Про національні меншини”, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада вирішила  інформацію взяти до відома.  Доручити Борівській райдержадміністрації розробити та внести на розгляд Бо-рівської районної ради заходи, пов’язані з реалізацією Закону України „Про засади   державної   мовної   політики” щодо російської мови як регіональної.