Общество

Хірургічне відділення відкрили після капітального ремонту

Хірургічне відділення відкрили   після капітального ремонту

likarnya1Опинитися на лікарняному ліжку, як кажуть, і ворогу не побажаєш,  особливо тяжко морально: атмосфера в лікарні завжди навіює песимістичний настрій, налаштовує на якісь негативні думки. Працівники хірургічного відділення Борівської центральної районної лікарні на чолі з завідуючим відділення Миколою Соборовим вирішили покращити умови для хворих і зробили такий ремонт у палатах, що тепер перебування в лікарні для людей стане набагато приємнішим і, можливо, навіть сприятиме швидшому одужанню.

Усі лікарняні палати пофарбовані різними кольорами: є блакитна, бежева, фіолетова, зелена. На вікнах - гарні штори, на ліжках - нова постільна білизна. Завдяки тому, що в минулому році встановили метало-пластикові вікна, у палатах навіть узимку буде затишно й тепло. Завідуючий хірургічним  відділенням Микола Соборов, продемонструвавши оновлені палати, розповів:

likarnya2-           Капітальний ремонт у нашому відділенні не проводився близько 7 років. У цьому році, щоб зекономити кошти,  вирішили зробити капітальний ремонт власними силами.  Я дуже вдячний всім працівникам відділення за ту велику роботу, з якою вони впоралися за два тижні. Висловлюю також подяку Борівській райдержадміністрації за подарунок  (20 комплектів нової постільної білизни) і адміністрації Борівської центральної  районної лікарні (подарували праску).

Перед урочистим відкриттям відділення настоятель Борівського храму отець Іоанн освятив усі кімнати.

Тетяна ГУНЬКО.