Официально

В центрі уваги – соціальні питання. Серпень 2012 р.

В центрі уваги – соціальні питання

bir1Наприкінці минулого тижня до Борової з робочим візитом прибув заступник голови ХОДА з питань промисловості, транспорту, зв’язку та інновацій Андрій Моченков.

Він зустрівся з головою райдержадміністрації М.О.Кравцовим і обговорив з ним ряд питань, пов’язаних із тими галузями, які контролює.

Потім разом із заступником голови РДА Сергієм Шутьком, директором Борівського районного центру зайнятості Віталієм Кіяном зустрівся з представниками колективів РЦЗ, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  управління праці і соціального захисту населення РДА, управління Пенсійного фонду України в Борівському районі.

Андрій Моченков розповів про проблеми,  актуальні на даний час, про реформи в соціальній сфері, утворення будинків сімейного типу на Харківщині.

Розмова вийшла плідною, заступнику голови ХОДА ставили питання, на які він давав змістовні відповіді.

Начальник управління праці і соціального захисту населення РДА Оксана Гамора і директор РЦЗ Віталій Кіян поцікавилися роботою соціальних інспекторів, виділенням коштів у бюджеті наступного року на їх утримання.

bir2

Андрій Володимирович запевнив, що тільки-но розпочаті реформи обов’язково будуть продовжені наступного року. Адже введення посади соціальних інспекторів – потреба часу. З метою надання адресних соціальних послуг сільському населенню за місцем проживання, робочі місця створюються безпосередньо в сільських та селищних територіальних громадах. Головне у їхній роботі - не залишити поза увагою ті родини, що потребують соціальної допомоги.

Соціальні інспектори повинні своєчасно виявляти і оцінювати потреби та надавати соціальні послуги, здійснювати соціальний супровід сімей, які перебувають у тяжких сімейних обставинах. Основна мета - контролювати та у разі необхідності допомагати сім’ям, які беруть на виховання дітей. 

Головний лікар Борівської ЦРЛ Любов Віннікова зауважила, що вже неодноразово піднімалося питання про те, що користувачі мобільного зв’язку, набираючи номер 103, тобто, викликаючи швидку допомогу, частіше всього потрапляють до відділення швидкої допомоги м.Куп’янська. А це неприпустимо, адже від того, як швидко нададуть медичну допомогу, залежить життя людини.

Під час зустрічі було розглянуто ще ряд питань, які актуальні на даний час, зокрема, автобусне сполучення між селами району, за маршрутом Борова-Харків і розклад руху пасажирських потягів.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

 Что может лучше всего подчеркнуть дизайн комнаты или сказать об неординарности хозяина? Конечно же - удивительная фотография или живописная картина. Но они тоже требуют особого оформления - не повесишь же снимок или полотно просто так на стену. На сайте компании АБС-Стекло можно купить рамки для картин, которые как раз и послужат для идеального обрамления любых изображений.