Общество

Село Піски-Радьківські газифікується

Село Піски-Радьківські газифікується

spisНещодавно в інтерв’ю голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов розповів про те, що в  с. Піски-Радьківські розпочалися роботи по газифікації. Разом із заступником голови Борівської РДА Сергієм Шутьком ми відвідали село, в якому так давно вже чекають на блакитне паливо.

Поспілкувавшись із працівниками, які прокладають вуличний газопровід, з Піско-Радьківським сільським головою Вірою Соловйовою, упевнившись у тому, що всі роботи виконуються відповідно до плану, Сергій Шутько розповів про те, як вдалося нарешті розв’язати проблему газифікації Пісок-Радьківських.

-           Піски-Радьківські - село, в якому мешкає більше двох тисяч жителів, а газом користуються лише кілька десятків людей. Завдяки плідним спільним зусиллям Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації та місцевого самоврядування газифікація Пісок-Радьківських потрапила до об’єктів, які фінансуються згідно з угодою між НАК «Нафтогаз України» та Харківською облдержадміністрацією. Фінансування надається з метою розвитку нафтогазового комплексу та со-ціальної інфраструктури населених пунктів. На даний час на рахунок Піско-Радьківської сільської ради вже на-дійшло більше мільйона гривень. Звичайно, про те, щоб газ з’явився у  оселях, дуже мріяли  жителі села. Вони створили кооператив «Надія 07», за кошти членів кооперативу було зроблено  проектно-кошторисну документацію. Але виділених коштів усе одно було недостатньо. Райдержадміністрації вдалося розв`язати питання   придбання труби для вуличного газопроводу, і роботи по газифікації села одразу розпочалися. За кілька днів уже прокладено 2 км газової труби із запланованих 10 км. Якщо не виникатиме ніяких проблем у ході робіт, до кінця вересня будівництво вуличного газопроводу в с. Піски-Радьківські завершиться.

Тетяна ГУНЬКО.