Общество

Коли разом і в горі, і радості. Серпень 2012 р.

Коли разом і в горі, і радості

malМаліївка - красиве й квітуче село, але все ж справжньою його окрасою є люди - працьовиті і скромні, щедрі і щирі. Вони не звикли до слави, але їх життя, щоденна праця - це джерело людської мудрості та самовідданості.

Вони звикли бути разом  і в горі, і в радості. Тож і на свято День села зібралися всі.

Піско-Радьківський сільський голова Віра Соловйова привітала сельчан з днем народження села, а працівники районного Будинку культури разом з аматорами сцени підготували і провели цікавий концерт.

Почали свої привітання зі старожилів села, яких односельці шанують і цінують. Найстаршій мешканці Маліївки виповнилося 90 років. Це - Христина Іванівна Верба - надзвичайно добра, працьовита  жінка. Вона - ветеран Великої Вітчизняної війни, пам’ятає голодні роки, але й досі випромінює оптимізм та надію.

Також щирі слова вдячності та низький уклін фронтовикам війни - Довженку Григорію Захаровичу, Стрільцю Івану Федоровичу.

Село - це велика дружна сім’я, і життя в нім - це не тільки любов, але й повне взаєморозуміння і взаємодопомога. Тож слова привітання лунали і для подружжя, які багато років йдуть пліч о пліч і в горі і радості, у хворобі й здоров’ї. Того дня вітали сім’ї Сергія та Віти Кислих, Володимира і Лідії Кононенків, які відзначили 20-річний ювілей спільного життя.

Зі святом села привітали і Костянтина Андрійовича Самарця, який, ризикуючи своїм здоров’ям, життям, рятував ЧАЕС і людей.

За здоров’ям у такій «великій сім’ї» пильно стежать лікарі, які роблять все для того, щоб жителі села не хворіли. Це Соболь Віктор Васильович та Соболь Катерина Григорівна.

Серед кращих працівників полів - Масалаб Павло Федорович, Бровко Олексій Миколайович, Малій Олександр Васильович, Безродний Володимир Іванович.

Як хочеться бачити село красивим, чистим і квітучим. Щоб потопало у розкоші кольорів, радувало всіх жителів. Кращим двором села визнано двір Погребняк Раїси Федотівни.

У нашому житті існує величезна кількість свят, і жодне з них не обходитися без працівників культури, учасників художньої самодіяльності. Саме вони дарують всім святковий настрій: за-відуюча клубу Ніна Ратушна, аматори сцени Варвара Литовка, Надія Прончакова, Марія Малій, Надія Безродна, Лілія Кононенко, Любов Масалаб.

Пісні над Маліївкою ще довго лунали під нічним небом, ніхто не хотів йти додому, адже не так часто сельчани збираються разом, щоб повеселитися.

Жителі села вдячні всім, хто допоміг організувати свято – приватним підприємцям, керівникам місцевих фермерських господарств, команді депутата обласної ради Віктора Остапчука.

Підготувала Олена КОЛЕСНІКОВА.