Поздравления

З днем прапора і 21-річницею незалежності України

Шановні жителі Борівщини!

21nezalejnПрийміть наші сердечні вітання з нагоди великих національних свят нашої держави - Дня Прапора України та 21-ї річниці незалежності України!

Нам пощастило жити у красивій країні, щедрій на врожаї і багатій на розумних, талановитих людей. Ми маємо величезний потенціал для того, аби жити у достатку і без страху за завтрашній день.

Від душі бажаємо вам міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

 

Шановні земляки!

Вітаю вас з днем народження Української держави. Нехай наша спільна праця прискорює рух Вітчизни до спільноти найбільш заможних держав із міцними демократичними засадами.

Михайло ДОБКІН.

Голова Харківської  обласної державної адміністрації. 

 

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з нагоди головного свята нашої держави – Дня незалежності України!

Україна з моменту набуття незалежності досягла вагомих успіхів у процесі державотворення, утвердження принципів демократії, розвитку економічного потенціалу, збереження культури і давніх традицій. 

Звісно, для держави 21 рік -  це зовсім малий час, але впродовж нього Україна значно зміцнила свої позиції на міжнародній арені, продемонструвавши відкритість та готовність до інтеграційних процесів. Молодою державою з великими можливостями і прекрасним перспективами – такою сьогодні є Україна.

Тож хай свято Незалежності дарує усім нам надію та вселяє віру у власні сили, натхнення та енергію для звершень в ім’я розквіту нашої держави!

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.  

 

  Дорогі земляки! 

Від усієї душі  вітаю вас з дуже важливим для нас усіх святом – Днем незалежності України. Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівними піснями, мудрими і талановитими людьми.

За більш ніж два десятиріччя своєї історії незалежна Україна пройшла непростий шлях – шлях, на якому траплялися і помилки, і розчарування. Але водночас  - це і шлях надії, віри, прагнень до кращої долі. Долі, якої ми всі гідні.

Наша країна вступає в епоху змужніння і зрілості. Багато вже зроблено. Але ще більше належить зробити. Ми маємо разом побудувати потужну, процвітаючу, дружню до свої громадян державу. Державу, в якій гідне місце посідатиме кожний регіон, в якій для мешканців Ізюма, Куп’янська, Шевченкового, Борової їх рідне місто, селище або село будуть найкращим місцем на Землі.

Я вірю: це можливо, хоча й непросто. Саме тому я сподіваюся на вашу довіру та підтримку. Спільними зусиллями ми вирішуватимемо нагальні проблеми всієї країни загалом і нашого округу зокрема.

Бажаю вам міцного здоров’я, нехай мир, добро і злагода завжди панують у ваших оселях! Зичу вам родинного затишку, надії на щасливе майбутнє!

Разом ми переможемо!

Щиро Ваш,

Віктор ОСТАПЧУК.

Кандидат у народні депутати ВР України.