Авторское, Поздравления

З Днем Незалежності України

З Днем Незалежності УкраїниШановні друзі!

Щиро вітаю вас з найбільшим державним святом – Днем Незалежності України!

На жаль, сьогодні у нас настрій зовсім не святковий. В Україні — біда і війна. Але за хмарами агресії та насильства все ж є сонце — сонце відродження, миру та добра, і від кожного з нас залежить, коли нарешті воно зігріє своїм сяйвом всю нашу країну.

Від усього серця бажаю вам та вашим родинам мирного неба, щедрої долі, добрих справ та життєвої наснаги задля побудови заможної, квітучої, справедливої до всіх своїх громадян держави.

З повагою, народний депутат України, голова партії «Відродження» Віктор Остапчук.

Шановні борівчани!

Від імені Борівської райдержадміністрації та районної ради прийміть щирі вітання із найголовнішими святами нашої держави - Днем Незалежності та Днем Державного прапора України.

День Незалежності України став всенародним святом, тріумфом ідей свободи та демократії. Його святковий настрій не в силі затьмарити ані труднощі сьогодення, ані політичні негаразди.

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Перед Україною, її громадянами нині стоїть складне, але дуже важливе завдання – розбудова суверенної, вільної та незалежної держави. І всі разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої країни.

Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, достатку, миру та щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

І нехай завжди гордо майорить над Україною один із символів її незалежності – синьо-жовтий Прапор!

З повагою, голова районної державної адміністрації В.О. Кіян та голова районної ради Є.Д. Жук.

З Днем Незалежності УкраїниДорогі земляки!

Вітаю з Днем Незалежності України!

На долю народу України випало чимало випробувань. Проте тільки здолавши цей важкий шлях, ми зрозуміємо своє покликання та місце в історії. І тому для нас пам’ять про минуле, героїчні вчинки предків, патріотизм сучасників є джерелом невичерпного натхнення та віри у гідне майбутнє всіх, хто живе на українській землі.

Сьогодні від кожного залежить, якою бути Україні. Реформування усіх сфер життя єдиної незалежної держави вимагає від нас чіткої громадянської позиції та невтомної праці.

Як ніколи ми повинні бути єдиною згуртованою громадою заради того, щоб зберегти стабільність у нашому регіоні, щоб повернути мир на всю українську землю, щоб нащадки наші жили у вільній і демократичній країні, в якій людина є найвищою цінністю.

День Незалежності – свято державності та єдності. Об’єднавши зусилля влади та громади, ми обов’язково здолаємо усі труднощі і перепони на шляху побудови квітучої України. Зі святом!

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради.