Авторское, Общество

У райдержадміністрації, з турботою про дітей

Керівництво Борівської райдержадміністрації постійно приділяє увагу розвитку галузі охорони здоров’я в районі. Особливо це стосується дітей. Адже дитяче здоров’я - це найкращі інвестиції держави в майбутнє.

На сьогоднішній день дитяче відділення центральної районної лікарні зазнає оновлення та якісно нових змін. Так, за ініціативи райдержадміністрації та при підтримці керівників сільськогосподарських підприємств ра-йону, які допомогли фінансово, розпочато роботу по заміні вікон та вхідних дверей. Тож взимку діткам тут буде тепліше і комфортніше.

Поліпшено умови і в Борівському дитсадку №1 «Берізка».

Після того, як на одному з особистих прийомів до голови райдержадміністрації Віталія Кіяна звернулася завідуюча дошкільним закладом Ольга Сидоренко, терміново було вирішено питання відновлення гарячого водопостачання у приміщенні харчоблоку. Минулого понеділка райдержадміністрація подарувала дитячому садочку бойлер для підігріву води. Це - прекрасний подарунок до Дня Незалежності України.

Під час телефонної розмови того ж дня Ольга Михайлівна від імені всього колективу дитсадка, батьків, діток висловила щиру вдячність Віталію Олексійовичу за турботу про підростаюче покоління, майбутнє української нації.

Слід відзначити, що підтримка соціальної сфери - один з пріоритетів діяльності районної держадміністрації.

Наступним кроком буде допомога закладам освіти, культури, які також потребують оновлення. Зокрема, найближчим часом вирішуватиметься питання косметичного ремонту Маліївського сільського клубу. Воно піднімалося жителями Маліївки на виїзному прийомі голови РДА в цьому селі.

Любов Мухіна.

Допомога захиснику

18 серпня заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько провів нараду з керівниками підприємств, установ, організацій, приватними підприємцями, громадськими активістами району. Головне питання, яке розглядалося, – здійснення акції «Допомога захиснику», ініціаторами якої виступили Громадська рада при райдержадміністрації та активісти району. Це     вже не перша акція, яка проводиться на Борівщині.

Сергій Павлович наголосив, що у зв’язку з по-діями на сході країни наша держава зараз знаходиться в складному становищі і потребує допомоги кожного громадянина. Для збереження територіальної цілісності і незалежності держави влада змушена проводити заходи мобілізації. Не залишився осторонь всіх цих процесів і Борівський район.

Радник голови районної державної адміністрації з питань оборонної та мобілізаційної роботи Олександр Бєсєдін повідомив, що триває третій етап мобілізації, проводиться доукомплектування сформованих частин. Наша мета - допомогти мобілізованим з нашого району в питанні належного обмундирування та засобів захисту. Саме для цього й проводиться акція «Допомога захиснику».

Сергій Шутько пояснив, що акція «Допомога захиснику» полягає в зборі коштів для придбання засобів медичної допомоги, військового оснащення та засобів захисту мобілізованим землякам. Акція здійснюється виключно на засадах доброї волі і особистого бажання мешканців Борівського району допомогти нашим захисникам. Для того, щоб весь цей процес проходив сконцентровано, централізовано, контрольовано і підзвітно, кошти будуть акумулюватися на рахунку ради сільгосптоваровиробників у Борівському районі. Кожен, хто бажає надати посильну допомогу, може перерахувати кошти на рахунок ради:

 

Рада сільгосптоваровиробників у Борівському районі                                  

Код 06718035 р/р

26004300134754

ХОУ ВАТ «Ощадбанк»

МФО 351823

Призначення платежу:

«Безповоротна фінансова

допомога

для здійснення акції «Допомога захиснику».

 

Що саме буде придбано і в якій кількості, залежить від суми зібраних коштів з урахуванням всіх пропозицій і можливостей. Всі надходження на рахунок ради сільгосптоваровиробників будуть оприлюднені на сторінках газети «Трудова слава», так само як і витрати до найменших подробиць. Сергій Павлович попросив керівників донести дану інформацію до своїх колективів та висловив сподівання, що Борівський район не залишиться байдужим в такій ситуації, адже війна – це страшне лихо для кожної людини. Ми проявимо свою громадянську позицію, своє сумління, своє ставлення до Батьківщини і налаштуємо всі свої думки на те, щоб подібна ситуація в нашій країні більше ніколи не повторилася.

Оксана Дудник.