Разное

Таких людей поважають усі (Тетяна Семенівна Бараннікова)

Таких людей поважають усі

avalПротягом усього дня 14 серпня лунали щирі й теплі вітання з ювілеєм начальнику Борівського відділення «Райффайзен Банк Аваль» Тетяні Семенівні Баранніковій. Люди дякували цій чудовій жінці, справжньому професіоналу своєї праці за щирість, людяність, порядність, добросовісність у роботі.

Приємно було поспілкуватися  із Тетяною Семенівною саме в день ювілею, адже того дня на її робочому місці буяло море квітів, що подарували їй, а очі жінки  світилися радістю і вдячністю за увагу та привітання. Кожній людині, а осбливо жінці, приємно, коли вітання лунають від чистого серця. Від цього наче з’являються крила, а жінки буквально розквітають. Винуватиця свята з теплотою згадувала своє дитинство, юність, молоді роки:

-           Я народилася у м. Ровеньки Луганської області, а коли мені виповнився 1 рік, сім’я переїхала у Борову. Швидко пролетіли роки дитинства, у 1970 році я закінчила місцеву школу. Відразу після отримання атестата почала працювати у м. Донецьк на швейній фабриці. Через півтора року продовжила працювати у Боровій на різних посадах. У 1974 році вступила на заочне відділення ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на економічний факультет. Там отримала спеціальність «Економіст по бухгалтерському обліку». Одночасно з навчанням у ВУЗі працювала. Спочатку -  у відділі соцзабезпечення. Потім трудилася у райкомі комсомолу. Через деякий час - на посаді головного бухгалтера у Міжгосподарському об’єднанні по переробці кормів. Потім – заступником керуючого Борівського ощадбанку, а згодом – заступником начальника управління праці та соціального захисту населення. З 2002 року і по сьогоднішній час працюю на теперішній посаді.

-           Тетяно Семенівно, озираючись у минуле, скажіть, який найцінніший досвід Ви отримали на попередніх місцях роботи?

-           Я отримала великий досвід роботи з людьми, знаю багатьох жителів Борівщини - і молодих, і більш поважного віку. Праця з людьми завжди цікава, але й непроста.

-           Розкажіть, будь ласка, про нинішнє місце роботи.

-           У 2002 році в Боровій було відкрито відділення «Райффайзен Банк Аваль». Посада начальника цього віділення – дуже відповідальна. Спочатку я сильно хвилювалася, чи зможу опанувати нову роботу. Мене дуже підтримав тоді нинішній голова Борівської РДА М.О. Кравцов, за що я йому щиро вдячна. Він переконав мене, що зможу очолити  установу і оволодіти новими знаннями та навичками для зовсім нової для мене справи. У цьому банку було все нове для мене, адже він – міжнародний. Його відділення функціонують у 26 європейських країнах. Кожного року проводяться всеукраїнські форуми начальників відділень «Райффайзен Банк Аваль», на які запрошуються керівники тих відділень, що працюють стабільно. На цих форумах ми зустрічаємось із керівництвом, обмінюємося досвідом. Цього року, наприклад, такий форум відбувся в Одесі. Дуже цікаво було брати участь у ньому. Взагалі нинішня робота – надзвичайно цікава. Я навіть не помічаю часу на роботі, адже потрібно встигнути зробити безліч різно-планових завдань. Кожен день по-своєму цікавий, приносить чимало позитивних емоцій.

-           А який колектив працює у відділенні?

-           Раніше у нас працювало 8 робітників, але  після реформування    зараз трудяться п’ятеро співробітників. Наш колектив завжди був і є згуртованим. Ми щороку зустрічаємо разом Новий рік і відзначаємо День банківського працівника. На цих святкуваннях збираються всі наші працівники: і нинішні, і ті, що перейшли на роботу до інших організацій, і обов’язково запрошуємо наших пенсіонерів З.С. Шкляр та В.Ф. Портянко. Я дуже вдячна всім своїм колегам за добросовісну роботу та взаєморозуміння.

А ще у Тетяни Семенівни є надійна підтримка – чоловік В’ячеслав Анатолійович і два сина – Олександр і Андрій. Поруч живе зараз син Андрій, який будь-якої хвилини прийде на допомогу.

Дуже тепло та щиро говорили про Тетяну Семенівну працівники банку Тетяна Бровко і Юлія Низова: «У нас чудовий керівник.    Вона з усіма вміє знаходити спільну мову – і з колективом, і з клієнтами банку. Тетяна Семенівна завжди з гарним настроєм, створює позитивну атмосферу в установі. Хоча вона вимоглива до роботи, ми відчуваємо її турботу. Можна сказати, що вона «горою за колектив». Її поважають і теперішні працівники, і колишні.»

Тож прийміть, Тетяно Семенівно, щирі вітання з ювілеєм та побажання залишатися завжди такою чарівною, енергійною.

Тетяна КОЛЕСНІК.