Официально

Колегія у райдержадміністрації

Колегія у райдержадміністрації

Підготовка до нового навчального року

Про підготовку закладів освіти до нового 2011-2012  навчального року доповіла Суховій Ольга Миколаївна, заступник голови районної державної адміністрації, член колегії.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про підготовку закладів освіти до нового 2011-2012  навчального року колегія відмітила, що в районі проведена певна робота  по підготовці закладів освіти до нового 2011-2012  навчального року. Всі заклади освіти району готові розпочати новий навчальний рік.

З метою забезпечення високого рівня готовності дошкільних, загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладів району  до роботи в 2011/2012 навчальному році колегія районної державної адміністрації вважає за необхідне: відділу  освіти райдержадміністрації, керівникам закладів освіти району: привести територію навчальних закладів у відповідність до вимог «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу»; поліпшити матеріально-технічну базу навчальних кабінетів закладів освіти.

Захист малозабезпечених

Заступник голови Борівської РДА Ольга Суховій виступила також з інформацією про  стан роботи з малозабезпеченими верствами населення  в Борівському районі. Вона зазначила, що  за 7 місяців поточного року за призначенням державної соціальної допомоги звернулося 88 сімей, призначено державну соціальну допомогу  75 сім’ям на суму 332,3 тис.грн. Станом  на 01.08.2011  року допомогу отримують 59 сімей, з них  14 сім’ям допомогу призначено за рішенням комісії. Субсидію отримують  309 сімей. В опалювальний період 2010-2011 року субсидією користувались 1940 сімей.  З початку року субсидія  на житлово – комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ нараховано  на загальну суму 1926,3 тис.грн. В порівнянні з минулим роком отримувачів субсидії збільшилося   на 1075 сімей. За рішенням комісії по спірних питаннях субсидія призначена 214 сім’ям. Допомогу до досягнення трирічного віку отримують 479 сімей,  з них 265 сімей отримують допомогу по догляду до досягнення трирічного віку  в збільшеному розмірі .

Допомогу на дітей одиноким матерям отримують всього 406 сімей, з них 39 сімей отримують збільшений розмір допомоги, так як сім’ї визначені малозабезпеченими.

Заслухавши доповідь і обговорення цього питання,  з метою забезпечення належного соціального захисту населення в Борівському районі, колегія райдержадміністрації вважає на необхідне: забезпечити   своєчасне призначення та виплату населенню  всіх видів  соціальної допомоги. Проводити  інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед населення щодо призначення субсидій  для  відшкодування витрат на  оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного побутового палива і державних соціальних допомог.

Підсумки збирання ранніх зернових

Про підведення підсумків збирання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах Борівського району розповів Панфілов Костянтин Віталійович, перший заступник голови районної державної адміністрації, член колегії.

Сільськогосподарськими підприємствами району збирання ранніх зернових та зернобобових культур було повністю завершено до 01.08.2011 р. Середня урожайність склала 34 цга, було обмолочено площі на 14,7 тис га, валовий збір склав 49,6 тис тонн, в тому числі :

 Найвищу врожайність отримано в СТОВ аф «Новий шлях» та «СТОВ «Шийківське»: 47 цга, на 2-му місці ПСП аф «Світанок» та ФГ «Слобода» - по 46 цга, на 3-му -  СТОВ «Добробут плюс» (44 цга). Краща урожайність була отримана в тих господарствах, які змогли забезпечити всі вимоги технології вирощування культур. Тобто, вносили достатню кількість добрив, своєчасно проводили заходи по захисту рослин, зуміли забезпечити збирання в оптимальні строки.

Відразу після завершення збиральної кампанії сільгосппідприємства району приступили до підготовки площ посіву озимих культур  під урожай 2012 року. Відповідно до завдання в районі необхідно провести посів озимих на площі 14,9 тис.га, в тому числі озимої пшениці 12200 га, жита 2200 га, тритікале 500 га.

З метою організованого проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2011 році та посіву озимих під урожай 2012 року колегія районної державної адміністрації вважає за доцільне: не допускати посів неперевіреним та некондиційним насінням, забезпечити безумовне виконання рекомендованих посівних площ озимої пшениці та жита під урожай 2012 року, посів  озимих культур проводити 100% протруєним насінням.

Енергозбереження

Заслухавши та обговоривши питання «Про хід виконання районної Програми енергозбереження Борівського району на 2011-2014 роки», затвердженої рішенням IV сесії VI скликання від 28 лютого 2011 року Борівської районної ради, колегія райдержадміністрації зазначила, що в районі проводиться певна робота з питань енергозбереження, але необхідно посилити роботу в цьому напрямку, тому вважає  за доцільне: відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації забезпечити подальший контроль за виконанням Програми енергозбереження Борівського району на 2011-2014 роки; спільно з Борівським комунальним підприємством теплових мереж, Борівським комунальним водопровідно-каналізаційним підприємством забезпечити виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку й торгівлі А.П.Клюєва від 13.07.2011 та рішення колегії Харківської обласної державної адміністрації від 28 липня 2011 року щодо оснащення об’єктів приладами обліку споживання теплової енергії систем водопостачання та водовідведення; забезпечити дотримання всіма суб’єктами господарювання проектних вимог та вимог державних стандартів щодо недопущення марнотратних витрат енергії.