Конкурсы

Фотостарт-2. Пресанонс

Прес - анонс

fotostart

 

Контактна особа:

Олена Черних, 050 700 82 51

ФОТОСТАРТ-2: прийом робіт починається 1 вересня

Луганська обласна молодіжна організація «Старт» та Луганське обласне відділення Національного союзу фотохудожників України проводять Регіональний конкурс фотомистецтва серед дітей та молоді «Фотостарт-2». Конкурс проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

До участі в Фотоконкурсі запрошуються молоді жителі Луганської, Харківської та Донецької областей до 18 років. Конкурс проводиться в 6 номінаціях: «Мобілографії», «Пейзаж», «Репортаж», «Портрет», «Флора», «Фотополювання».

Початок прийому робіт - 1 вересня 2011 року. Завершення прийому робіт - 15 жовтня 2011 року.

Для участі у Фотоконкурсі учасник повинен надіслати до 15 жовтня 2011 року на електронну адресу оргкомітету fotostart@ukr.net кольорове або чорно-біле фото без рамок (розміром не менше 1500 пікселів по довшій стороні, роздільна здатність – 300 dpi, без стискування файлу). Допускається незначна обробка фото, без додавання рамок та використання фотомонтажу.

Кожна фотографія повинна мати підпис латинськими літерами у послідовності: Прізвище. Місто. Вікова група (1 чи 2). Номінація. Наприклад: Ivanov.Lugansk.1.Portret

Фотороботи мають бути надіслані окремими файлами, а не в архіві (WinRARчи ін.)

До кожної фотографії необхідно додати:

1. Назву роботи.

2. Місце та рік зйомки.

3. Ім’я, прізвище автора, місце проживання,

4. Місце навчання (повна назва закладу, класгрупа, ПІБ директора)

5. Дата народження (дата, місяць, рік)

6. Особисту електронну адресу та діючий контактний телефон (бажано мобільний).

У ході конкурсу будуть проводитися майстер-класи членів Національної спілки фотохудожників України для дітей та молоді. Роботи фіналістів-учасників будуть представлені на фотовиставці-церемонії нагородження, яка відбудеться в Луганську у листопаді 2011 року.

Мета Фотоконкурсу – підтримка творчості дітей та молоді, популяризація кращих традицій фотомистецтва на території Луганської, Харківської та Донецької областей.

            Офіційний сайт – startuem.lg.ua

Офіційна група Конкурсу- vkontakte.ru/club19832660