Поздравления

З днем прапора і незалежності

A7Вітання з Днем Прапора і Днем України

Шановні жителі Борівського району!

 

Сердечно вітаю вас із Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці визначні державні свята, вистраждані мільйонами відданих українців, достойних її синів і доньок, стали по-справжньому всенародними. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України.

ФГ „Слобода”

Шановні працівники, ветерани, пайовики ФГ „Слобода”! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!

Наша країна, наш народ святкує вже вкотре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на нашій прекрасній і чарівній землі. Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни, щастя і добробут нинішніх і майбутніх поколінь. Тож давайте зробимо все, щоб жити в заможній, розвиненій, щасливій Україні.

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святами вас!

Богдан ГОЛОВЧЕНКО.

Керівник ФГ „Слобода”.

Агрофірма СТОВ „Новий шлях”

З нагоди 20-ї річниці Незалежності та з нагоди Дня Державного Прапора нашої держави бажаю всім працівникам, ветеранам, пайовикам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай це свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваші оселі щастя, добробут, порозуміння і згуртованість, мир і любов. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України. Міцного здоров’я вам, бадьорості духу, успіхів у всіх справах! Бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення.

Олексій ГОМОН.

Генеральний директор а/ф СТОВ „Новий шлях”.

Агрофірма „Світанок”

Шановні працівники, ветерани, пайовики а/ф „Світанок”! Щиро вітаю вас із Днем Державного прапора і Днем Незалежності України!

З добром і щирим серцем зустрічаємо найбільші національні свята нашого народу, освячені героїчною долею мільйонів українців, які впродовж багатьох століть віддавали свої життя заради кращого майбутнього прийдешніх поколінь. Своєю повсякденною працею ви прославляєте і возвеличуєте нашу державу. Нехай ваша любов до рідної землі, професіоналізм , відданість справі і надалі слугують національним інтересам і розквіту Української Держави.

Прийміть мої побажання життєдайної сили, щедрості серця, добра і щасливої долі. Бажаю мирного неба над безкраїми, золотавими пшеничними полями, сили і наснаги у всіх ваших справах. Злагоди, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай у кожній  родині запанує щастя, добробут і радість!

Тамара ГОЛОВЧЕНКО.

Генеральний директор  а/ф „Світанок”.

Агрофірма СТОВ „Шийківське”

Любі працівники, ветерани, пайовики агрофірми СТОВ „Шийківське”!

Сердечно вітаю вас із головними національними святами – Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України! Ці свята  закріпили наші багатовікові прагнення, ознаменували нову віху в історії державотворення та забезпечили права і свободи кожного громадянина.

Бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах. Нехай над нашим краєм завжди буде безхмарним небо, лине чарівна і весела пісня та лунає щирий і радісний сміх дітей. Щиро бажаю, щоб кожна ваша домівка завжди була сповнена радістю, добробутом, теплом і любов’ю, а серце – оптимізмом і непохитною вірою в щасливе майбутнє.

Володимир УСТИМЕНКО.

Керівник а/ф СТОВ „Шийківське”.

Агрофірма „Солоненське”

Щиросердно вітаю з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України всіх працівників, ветеранів і пайовиків агрофірми „Солоненське”!

Ці знаменні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотими сторінками її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу.   В ці урочисті дні піднесення народного духу щиро зичу всім здоров'я, родинного добробуту, щасливої долі, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому, миру та злагоди, господніх благословень у здійсненні планів та задумів, спрямованих на процвітання нашої рідної Батьківщини.  Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях.       Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Анатолій ПАХОМОВ.

Керівник а/ф „Солоненське”.

СОК „Рідний край”, ФГ „Маяк”, СТОВ „Восток агро 2004”, „Віола”, ФГ „Обрій”

Сердечно вітаємо всіх наших пайовиків, працівників, ветеранів з національними святами: Днем Прапора України і Днем Незалежності!  

Усі великі успіхи Держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Шануючи історію нашої Батьківщини та цінуючи звершення наших предків, зичимо вам та вашим рідним щедрої долі та достатку, міцного здоров’я та любові.  Ви  своїми працьовитими руками примножуєте багатства нашої країни, творите її історію. Віримо, що усім нам вистачить витримки для збереження надбаного, відродження рідного краю, адже нашому народу завжди були притаманні мудрість і терпіння, енергія і працьовитість. Нехай у ці величні дні у вас буде піднесеним настрій, невичерпним натхнення творити і трудитися у незалежній Державі, у вільному демократичному суспільстві, вписувати свій вагомий рядок у її історію.

Валерій Шевченко, Іван Любий.

Керівники с/г підприємств.