Общество

Вчасна і потрібна допомога

Вчасна  і потрібна допомога

  Сталося так, що у спальні середньої групи Борівського ДНЗ №1 прийшла у аварійний стан  підлога –  старе покриття з часом потріскалося, утворилися небезпечні ушкодження, що могли спричинити травмування дітей. Тому гостро постало питання необхідності тер-мінового ремонту підлоги.

Завідуюча дитячим садочком Наталія Немилостива звернулася за допомогою до народного депутата України Віктора Остапчука. На початку липня громадською організацією «Соціальний Рух Поваги» до цього ДНЗ було привезено необхідні для ремонту підлоги матеріали: OSB плити та лінолеум. Також допомогли у придбанні дошок для основи підлоги та фарби приватні підприємці Сергій Сахно, Олег і Олександр Нефьодови, Геннадій Хименко, Володимир Марущенко,   керівник СТОВ «Добробут плюс» Василь Назарько. Велику допомогу в організації ремонтних робіт надав Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

Батьки вихованців відгукнулися на прохання завідуючої ДНЗ та вихователів і самостійно зробили  ремонт підлоги у спальні. Треба було повністю демонтувати стару підлогу і настелити нову. Тож тепер малюкам буде комфортно і затишно у спальні після ремонту.

Тетяна КОЛЕСНІК.