Официально

Із сесії районної ради (9 .08.2013)

Із сесії районної ради (9 .08.2013)

Минулого тижня відбулося пленарне засідання ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання, де було розглянуто нагальні питання життя району.

Одне з них -  про  внесення  змін та доповнень до Комплексної  Програми розвитку гуманітарної сфери Борівського району  на  2009-2013 роки, затвердженої  рішеннями попередніх сесій.

В обговоренні даного питання взяв участь начальник  відділу освіти РДА Леонід Куліш. Він, зокрема, повідомив депутатам та запрошеним на засідання сесії, що коштів, які попередньо були виділені для підвезення учнів та педагогічних працівників до шкіл району, не вистачить до кінця поточного року через об’єктивні причини. Щоб вчасно підвозити школярів та вчителів, необхідно додатково виділити 65 тис. грн.

Розглянувши лист Борівської райдержадміністрації, відповідно до частини 1 ст. 14 Закону України „Про освіту”, до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила внести зміни та доповнення до  Комплексної  Програми    розвитку  гуманітарної  сфери. Селищній та сільським радам рекомендовано в місячний термін затвердити Програми по організації підвозу учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів і в зворотному напрямку, що знаходяться на їхніх підвідомчих територіях.

З питання «Про затвердження Положення про  забезпечення службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району, які заключили контракт праці не  менше, ніж на 10 років та  про  районну  комісію по  наданню службового житла» доповів заступник голови районної ради Анатолій Васильєв. Він  розповів загальні положення надання житла, а саме: про соціальну необхідність його придбання, порядок придбання, передачу службового житла  в оренду та порядок його відчуження. Положення було затверджено з урахуванням деяких поправок, внесених депутатами районної ради.

На сесії було затверджено Положення про районну комісію по наданню службових житлових приміщень і, зокрема, про її  порядок створення та склад, роботу та повноваження.

Внесено зміни та доповнення до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ  скликання від 26 грудня 2012 року «Про ра-йонний бюджет на 2013 рік» з урахуванням змін, внесених рішеннями попередніх сесій. По цьому питанню доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко. Рішенням сесії затверджено перерозподіл коштів районного бюджету за економічною та функціональною класифікацією в межах загального фонду районного бюджету відповідно до рішення постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу від 5 серпня 2013 року по управлінню праці та соціального захисту населення та по відділу освіти райдержадміністрації, районній раді.