Безопасность

Звернення ВДАІ Борівського РВ ГУМВСУ в Харківській області

Шановні учасники дорожнього руху!

У рамках «Десятиріччя дій за безпеку дорожнього руху», проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН,  з 1 по 31 серпня поточного року державою проводиться місячник безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті.  Його мета: зниження аварійності, зменшення смертності на автошляхах, попередження дорожньо-транспортного травматизму та привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем безпеки дорожнього руху, формування в учасників дорожнього руху свідомого ставлення до неухильного виконання вимог Правил дорожнього руху.

З початку року на території м. Харкова та Харківської області скоєно 1359 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, під час яких 176 осіб загинули та 1773 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Основними причинами дорожньо-транспортних пригод є: перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортними засобами у нетверезому стані.

  Державтоінспекція Харківської області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними на дорогах.

Пішоходи! Не поспішайте перебігати дорогу на червоне світло, переходьте дорогу в місцях, позначених для переходу, не наражайте себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Водії транспортних засобів! Пригальмуйте, під’їжджаючи до пішохідного переходу. Будьте максимально розсудливими, уважними та обережними під час руху, обирайте швидкість в залежності від дорожніх умов. Дотримуйтесь правил маневрування, безпечної дистанції, не перевищуйте швидкісний режим. Не сідайте за кермо у втомленому та нетверезому стані. Обов’язково використовуйте спеціальні утримуючі пристрої і ремені безпеки при перевезенні дітей.

Водії двоколісного транспорту! Сівши за кермо, будьте більш обачливими та розважливими, не забувайте про засоби безпеки, відповідне екіпірування та мотошоломи, як для себе, так і для пасажирів.

Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, що тільки суворо дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах. Безпека дорожнього руху залежить від кожного його учасника! Бережіть себе та своїх близьких!

Сергій Калюга.

Начальник ВДАІ Борівського РВ ГУМВСУ в Харківській області підполковник міліціі.