Общество

Юна пасічниця

Юна пасічниця

yupБджола - мала трудівничка, яка день і ніч збирає пилок з квіток, не маючи часу на відпочинок. Кажуть, що вона його і не потребує, адже робота дає їй справжнє задоволення.

А людей, які відчувають справжнє задоволення від роботи з бджолами, називають пасічниками. 19 серпня вони святкують свій професійний день.

Бджола з’явилася задовго до первісної людини, і скільки років бджільництву — важко сказати.

У чому ж секрет великої поваги до бджоли? Окрім високих смакових і цілющих властивостей бджолопродуктів, людей вражала виняткова працелюбність бджолиної сім’ї, її зразковий суспільний устрій з чітко розподіленими обов’язками, коли десятки тисяч комах по краплині збирають нектар, пилок, майстерно будують ідеального розміру соти і заповнюють їх медом.

Є у Боровій родина Пилипенко, у якій бджільництвом займаються виключно жінки - мама і донечка Маша. Дівчинка  навчається у другому класі, а у вільний від навчання час допомагає мамі на пасіці.  Маша зацікавилася бджолами  з 5 років - спостерігала, як ці працелюбні комахи збирають нектар, як функціонує бджолина сім`я. А почалося все з того, що її мама Тетяна отримала спеціальність пасічника і займається  бджільництвом вже на професійному рівні. Вона брала доньку з собою на пасіку. Там дівчинка не гуляла, а весь час була поруч із мамою, цікавилася її роботою.

Сподіваємося, юна пасічниця  буде гарною помічницею мамі.