Общество

Незабаром новий навчальний рік 2012

Незабаром новий навчальний рік

pidg1Добігає кінця тепле літечко. Незабаром галасливі  голоси малечі  лунатимуть у  закладах освіти, адже розпочнеться новий навчальний рік.

А чи готові ці заклади прийняти дітей? Саме це з’ясовували члени комісії, які відвідали кожну школу, дошкільні навчальні заклади, Будинок дитячої та юнацької творчості району. До складу комісії увійшли: голова Борівської РДА Микола Кравцов, голова районної ради Євген Жук, заступник голови Борівської РДА Ольга Суховій, виконуючий обов’язки завідуючого   відділом освіти РДА Олександр Галицький, головний спеціаліст  відділу освіти Наталія Могильова, головний лікар Борівської районної СЕС Олександр Бабарика, начальник БРС ГУ ДІТБ у Харківській області Юрій Ткаченко, директори шкіл. Під час перевірки були присутні також голови, секретарі сільських та селищної рад. Перед комісією стояло завдання не тільки перевірити готовність закладів освіти до нового навчального року, а й з’ясувати, які матеріально-технічні проблеми є у цих закладах, адже вже формується бюджет на наступний календарний рік. Дуже приємно було побачити належну підготовку приміщень Богуславської ЗОШ, Борівської ЗОШ №1, Борівської ЗОШ №2, Вищесолоненської ЗОШ,  Дружелюбівської ЗОШ, Ізюмської ЗОШ, Новоплатонівської ЗОШ. Ці школи повністю готові до нового навчального року – прилегла територія впорядкована, у приміщеннях зроблено на належному рівні ремонт, стіни прикрашені виставками дитячих робіт. У деяких класних кімнатах початкової ланки на стінах відображені сюжети дитячих казок, на підлозі контрастною фарбою намальовані квіти, розставлені іграшки. Усе це створює атмосферу родинного затишку, налаштовує молодших школярів на позитивний лад. У старших учнів теж охайні класні кімнати, в яких багато цікавої та корисної інформації міститься на стендах, у роздатковому матеріалі. Звичайно ж, наші зелені друзі - квіти - є неодмінною окрасою шкіл.

pidg2Та, на жаль, у ряді шкіл ремонт приміщень зроблено не до кінця. Тому комісія прийняла рішення надати конкретні строки для виправлення недоліків, після чого буде здійснено повторний об’їзд цих шкіл.

 Щодо дитячих садочків, то ситуація тут по району в цілому хороша. Хоча, звичайно, проблем вистачає – це ремонт даху будівель, проведення водопроводу, каналізації та ін. Вражає оформлення дитячих майданчиків – з підручних матеріалів зроблені казкові персонажі, силуети тварин. Інтер’єри будівель прикрашені виробами з різних матеріалів, малюнками, стендами. Всюди охайно розкладені дитячі іграшки, облаштовані місця для ігор, проведення занять та відпочинку малят.

 Будинок дитячої та юнацької творчості теж готовий до нового навчального року – з нетерпінням чекають своїх вихованців працівники закладу, у приміщенні красиво оформлені виставки дитячих робіт, скрізь милують око кімнатні рослини.

Тож сподіваємося, що діти зустрінуть новий навчальний рік із посмішками на обличчях, адже дорослі доклали чимало зусиль для цього.

Тетяна КОЛЕСНІК.