Безопасность

Обережно на залізниці серпень 2012 р.

Обережно на залізниці

Останнім часом склалося неблагополучне становище з безпекою руху поїздів і автотранспорту на залізничних переїздах Південної залізниці. Внаслідок постійних порушень водіями автотранспортних засобів «Правил проїзду через залізничні переїзди» тільки за минулий період поточного року допущено 4 випадки зіткнення поїздів з автотранспортом, при цьому загинув 1 чоловік і 5 травмовано. В результаті цих ДТП пошкоджено 4 локомотива, розбито і пошкоджено 4 автомобілі. 12.02.12 року на  переїзді, що не охороняється, 36км по ст. Зелений Колодязь автомобіль «ВАЗ -2107» під керуванням водія Бейбутова В.З., 1988 р. народження, був збитий поїздом № 327. В результаті зіткнення травмовані водій і пасажирка Морозова С.В. На електровозі пошкоджено останній кран, бічна сходинка. Автомобіль відновленню не підлягає. Вини залізниці немає.

-16.05.12 року на  переїзді, що не охороняється, 146 км перегону Полтава - Південна-М. Перещепинська був збитий поїздом № 178 приватний автомобіль «Опель Кадет» під керуванням водія Горбача В.І., 1986р. народження. Водій з переломом руки направлений до Полтавської місцевої лікарні.Локомотив тепер потребує капітального ремонту, автомобіль ремонту не підлягає. Вини залізниці немає.

- 25.05.12 року на відстані 30 м від переїзду 46 км перегону пост 43 км Карлівка, 46 км ПК6 автомобіль Шевроле АВЕО під керуванням водія Горячун С.А., 1982 р. народження, врізався в бік поїзда № 6652. В результаті ДТП загинула на місці пасажирка Лугова С.В., Водій і пасажир Деситніченко І.Л. з черепно-мозковими травмами направлені до Карлівської ра-йонної лікарні. Пошкоджений локомотив буде капітально ремонтуватися, автомобіль відновленню не підлягає. Вини залізниці немає.

- 20.06.12 року на переїзді, що не охороняється, перегону 789 км Пирятин - Гребінка автомобіль ВАЗ-2109 був збитий поїздом № 486, в результаті ДТП потерпілих немає, але автомобіль ремонту не підлягає. Локомотив необхідно ремонтувати. Вини залізниці немає.

Усі ці випадки сталися з вини водіїв автотранспорту, які порушили «Правила проїзду через залізничні переїзди», все облаштування залізничних переїздів забезпечено безпечним пропуском автотранспорту.

Б.Н. Клименко.

В.о. начальника служби колії Південної залізниці.