Общество

Головне кредо в роботі Піско-Радьківського сільського голови

Головне кредо в роботі Піско-Радьківського сільського голови  

solПіско-Радьківська сільська рада -  найбільша  за чисельністю жителів у Борівському районі. Вона розташована на мальовничому березі Червонооскільського водосховища.

Піско-Радьківський сільський голова  Соловйова Віра Олександрівна - одна з небагатьох жінок-сільських голів у Борівському районі, працює на посаді сільського голови  півтора року і очолює дружній, згуртований, відповідальний  жіночий колектив. Завдяки порозумінню між працівниками сільської ради робота  з населенням ведеться на високому рівні.

Облегчить и значительно ускорить любую работу на огороде или в поле помогают современные технологии, воплощенные в мотокультиваторах фирмы "Зубр". Разные по мощности и цене, но одинаковые по качеству эти мотокультиваторы пригодятся как крупному фермеру, так и простому дачнику. А тут можете выбрать технику, необходимую именно для вашего участка.

 

Рішучість, цілеспрямованість, старанність, наполегливість і працьовитість Віри Олександрівни допомагають їй досягати значних результатів. «У будь-якій ситуації, навіть, якщо вона здається безнадійною, обов’язково можна знати вихід, - це головне кредо в роботі Віри Соловйової».

Особлива увага щороку навесні приділяється благоустрою населених пунктів. На  території сільської ради проведено роботу по наведенню належного санітарного стану в селі Маліївка та селі Піски-Радьківські. Проводилася вирубка порослі на кладовищах, біля пам’ятників загиблим воїнам, завдяки спонсорській допомозі сільгоспвиробників та приватних підприємців здійснено ремонт пам’ятників. Ліквідовано сміттєзвалища в лісопосадках, що знаходяться в межах села, обкошено на узбіччя доріг.

Відсутність коштів на реалізацію запланованих заходів для Піско-Радьківського сільського голови - не проблема. Якщо їх немає, потрібно знайти. Тому Віра Соловйова разом з ініціативною  групою  ГО «Благовіст-плюс»  написали два гранти. Перший грант -  «Енергозберігаючі заходи  в Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вулиці Центральній, 4 села Піски-Радьківські. Капітальний ремонт. Заміна вікон.» - був  написаний до ПРООН за умови співфінансування громади сільської ради, районної ради, обласної ради та коштів ПРООН. На даний час цей проект впроваджений і вже замінено 56 вікон у класних кімнатах та кабінетах школи. Завдяки другому  отриманому гранту - з обласної ради - (на умовах співфінансування: 18 тисяч гривень   обласної ради та 2 тисячі гривень  коштів батьківського комітету) «Енергозберігаючі заходи  в Піско-Радьківському ДНЗ  по вулиці Центральній, 20 «Б» села Піски-Радьківські. Капітальний ремонт. Заміна вікон.» замінено 12 вікон в спальних кімнатах дошкільного навчального закладу.

    Активну участь у роботі сільської ради бере завідуюча  дошкільним навчальним закладом Валентина Шерстюк. Постійно піклується про  ДНЗ, дбає, щоб дітки  добре харчувались,  щоб їм було затишно  і комфортно в дошкільному закладі. Вона знаходить  позабюджетні кошти і     є першим помічником сільському голові  у вирішенні повсякденних питань закладу. Найближчим часом у ДНЗ  планується зробити ремонт опалювального котла.

Найболючішою проблемою для Піско-Радьківської сільської ради є газифікація с. Піски-Радьківські. Питання складне, довгий час його не вдавалося вирішити, незважаючи на те, що сільський голова доклала чимало зусиль для його розв’язання. Але з допомогою небайдужих людей вже зроблено важливі кроки для  газифікації першої половини села. Є сподівання, що «блакитний вогник» зовсім скоро запалає у оселях місцевих жителів.

У серпні-вересні  поточного  року на території сільської ради ремонтуватимуться дороги.

У подальшій своїй  роботі Віра Соловйова  сподівається на  взаєморозуміння  з керівниками  підприємств, установ та закладів, що розташовані на території Піско-Радьківської сільської ради, бо  вирішення  соціальних  питань, добробуту населення часто здійснюється з їх допомогою.

     Тетяна ГУНЬКО.