Безопасность

„Гаряча” лінія

„Гаряча” лінія

Жителі Борівського району звернулися з питаннями до прокурора Борівського району Андрія Коробова  та начальника Борівського райвідділу міліції Володимира Агєєва на „гарячу” лінію, що відбувалася нещодавно в приміщенні редакції районної газети „Трудова слава”. Зокрема, до прокурора звернувся чоловік з питанням щодо притягнення до кримінальної відповідальності та об’єктивності призначення покарання у вигляді позбавлення волі його синові.

По цьому факту була надана відповідь, що покарання у вигляді позбавлення волі його синові було призначено у зв’язку з тим, що ним  було скоєно злочин у період іспитового строку, який був призначений судом за вчинений раніше злочин. Крім цього, до прокурора Борівського району надходили звернення щодо порушення прав громадян під час розгляду їх звернень комунальними підприємствами району. Також звернулася жителька смт. Борова з питанням щодо невиконання рішень суду по сплаті коштів на утримання дітей. Під час розмови їй було роз’яснено, що у випадку встановлення ухилення батьків від утримання неповнолітніх дітей передбачається кримінальна відповідальність за ст. 164 ККУ.

Усім громадянам, які телефонували на „гарячу” лінію, для вирішення їхніх питань Андрій Коробов запропонував звернутися до прокуратури Борівського району з письмовими зверненнями.

До начальника Борівського РВГУМВС України Володимира Агєєва жителі району зверталися з питаннями щодо проходження техогляду, щодо прийому на службу в органи внутрішніх справ України, вступу до вищих навчальних закладів органів внутрішніх справ, процедури оформлення газової і мисливської зброї. На всі питання було надано чіткі роз’яснення.

Тетяна ГУНЬКО.