Официально

Апаратна

Святкова афіша

Про заходи, які відбудуться в районі з нагоди Дня державного прапора і Дня незалежності України, на черговій апаратній розширеній нараді, що відбулася в райдержадміністрації,  доповіли начальник відділу з питань внутрішньої політики РДА  Юрій Бондаренко і начальник відділу культури і туризму РДА Ольга Гарна.

Юрій Бондаренко наголосив на тому, що необхідно приділити особливу увагу благоустрою і святковому оформленню селища і сіл району. Ольга Гарна розповіла, які заходи проходитимуть в районі в святкові дні. Всіма клубними закладами району з 19 по 24 серпня проводитимуться концерти, вечори відпочинку, дискотеки, масові гуляння.

У смт. Борова  відзначення державних свят – Дня прапора та Дня незалежності відбудеться  23 серпня. Початок святкування – о 17 годині. У програмі: театралізоване шоу „Козацькому роду нема переводу”, святковий концерт, в якому візьмуть участь „зірки” Борівщини, масове гуляння.

Літнє оздоровлення дітей

З інформацією про підсумки літнього оздоровлення дітей виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Радченко. Вона зазначила, що станом на 15 серпня 2011 року оздоровленням та відпочинком охоплено1554 чоловіки, а саме: в 14 таборах з денним перебуванням – 1064 дитини, в наметовому містечку від ДЮСШ – 107 дітей, ПЗОВ „Орлятко” – 383 чоловіки. Через систему освіти було оздоровлено 880 дітей пільгового контингенту. Всього влітку цього року всіма формами оздоровлення та відпочинку охоплено 75,4% від загальної кількості дітей шкільного віку, що на 9,8% більше минулорічного показника.

 Заслухавши доповідь, голова Борівської райдержадміністрації Володимир Сенчук подякував своєму заступнику  Ользі Суховій і начальнику відділу освіти РДА Наталії Радченко за добре проведену роботу по організації літнього відпочинку.

Стан виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду України

По цих питаннях виступили в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Галина Мєлких і начальник управління ПФУ в Борівському районі Валентина Богуславська. Зокрема, Галина Мєлких розповіла, що заборгованість із виплати заробітної плати за статистичними даними станом на 1 серпня становить 211,3 тис. грн. Проти попереднього місяця поточного року заборгованість зменшилась на 21,4 тис. грн. Борівським комунальним водопровідно-каналізаційним підприємством, який має заборгованість по виплаті зарплати,  проводиться ряд заходів по скороченню заборгованості на підприємстві, що дасть змогу виконати графік погашення заборгованості до кінця цього року. Валентина Богуславська відзначила, що протягом трьох останніх місяців немає заборгованості зі сплати єдиного внеску. Борг підприємств, установ, організацій та фізичних осіб по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 1 серпня 2011 року складає 21356 грн. За несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску нараховано фінансових санкцій та пені в сумі 18,2 тис. грн. Залишок невідшкодованих витрат на виплату та доставку пільгових пенсій становить 124,9 тис. грн.