Авторское, Официально

У райдержадміністрації, ділова конструктивна зустріч

Голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян у присутності селищного голови Олександра Тертишного провів виїзний прийом у Шийківці.

Найболючіше питання, яке хвилює сьогодні жителів цього села - відсутність дитячого садка. У населеному пункті близько 30 дітей дошкільного віку. Багато сімей, де всі працюють, а дитину залишити ні на кого. В той же час є прекрасне приміщення школи, учнів там зовсім мало.

Тож присутні на прийомі мешканці Шийківки показали Віталію Олексійовичу добре підготовлене до нового навчального року приміщення закладу і внесли пропозицію створити на його базі навчально-виховний комплекс. Зараз за дорученням голови РДА це питання вивчається, обраховується кошторис.

Директор будинку культури Галина Нікітенко попрохала керівника району сприяти у придбанні музичної апаратури, по можливості - тенісного та більярдного столів. Адже БК - єдине місце відпочинку на селі. Вона підняла також питання облаштування дитячого майданчика в центрі населеного пункту. Багато для цього зробила власноруч, але ще не вистачає гойдалок тощо.

Болючою проблемою для жителів Шийківки залишається відсутність транспортного сполучення з райцентром. Тому вони попрохали голову РДА подбати про відкриття руху маршрутки, а також про частковий ремонт доріг.

Питання маршруту буде вирішуватись із перевізником ВАТ «Оскіл», який надає послуги по перевезенню пасажирів у Борівському районі.

Хвилює сельчан і питання водопостачання. Адже незабаром закінчується строк дії договору зі СТОВ «Ший-ківське». В.О. Кіян дав доручення відповідним керівникам вивчити ситуацію і встановив термін його виконання.

Дано також доручення щодо вивчення проблеми наявності пасовищ для приватної худоби, відновлення роботи радіоточок (радіо вже працює).

В цілому зустріч голови райдержадміністрації Віталія Кіяна з жителями Шийківки пройшла в обстановці конструктивності і взаєморозуміння. Піднімалися і особисті питання, і ті, що стосуються всіх мешканців: суспільно-політичної ситуації в Україні, збереження цілісності держави, захисту її кордонів, мобілізації в ряди збройних сил України, встановлення миру.

Любов Мухіна.