Авторское, Официально

Про встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 26 червня 2014 року №835 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) Борівському КПТМ», встановлюється слідуючий тариф на теплову енергію Борівського комунального підприємства теплових мереж для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) – 1 174,87 грн. за 1 Гкал (без ПДВ). З урахуванням ПДВ 20% даний тариф становить 1 409,844 грн. за 1 Гкал.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

Постанова

Київ 27.06.2014 № 835

Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ
та інших споживачів (крім населення) Борівському КПТМ

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», постанови Кабінету Міністрів Українивід 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формуваннятарифів на житлово-комунальні послуги», з урахуванням постанов Національноїкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 30.04.2014 № 576 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів», № 577 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та іншихсуб’єктів господарювання», № 578 «Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільчими трубопроводами, постачання природного газу» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальнихпослуг,

Постановляє:

  1. установити Борівському комунальному підприємству теплових мереж тарифи на теплову енергію:
  • для потреб бюджетних установ – 1174,87 грн за 1 Гкал (без ПДВ);
  • для потреб інших споживачів (крім населення) – 1174,87 грн за 1 Гкал (без ПДВ).
  1. Установити Борівському комунальному підприємству теплових мереж структуритарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) згідно з додатком до цієї постанови.
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національноїкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 24.01.2014 № 30 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) Борівському КП ТМ»(зі змінами).
  3. Ця постанова набирає чинності з 01 липня 2014 року.

Ю.Хіврич, в.о. голови комісії.