Авторское, Общество

34 роки, як один день

34 роки, як один деньВіра та Юрій Ларіонови - найкращі бабуся, дідусь, мама та тато! Їхньої любові вистачає на всіх. Все їхнє життя було пов’язане з дітьми. Вся енергія йшла на них. І не даремно, адже життя подарувало їм таких чудових дітей та онуків.

Народилися вони обоє в Боровій. Дитинство де-кілька разів їх зводило, але вони навіть не підозрювали, що колись стануть чоловіком та дружиною. Після закінчення школи Віра пішла до медичного училища, а Юрій в СПТУ Ізюма. Обоє закінчили навчання з відзнакою. Він працював у колгоспі трактористом, а вона розпочала свій трудовий шлях медичною сестрою в таборі «Орлятко».

Доля познайомила їх в такий урочистий день. Ввечері 9 травня було масове гуляння. Віра відпочивала зі своїми друзями. Танцювала, сміялася, аж раптом побачила хлопця, який йшов гордою ходою. В нього було довге волосся, красиві вуса та й сам він був вродливий. И досі сама не знає чому, але вона сказала: «Цей хлопець повинен бути моїм!».

А в той же самий вечір він подумав, що ця дівчина повинна бути його нареченою. Так, мабуть, розпорядився Бог. Того ж вечора вони познайомились, і він пішов проводжати свою обраницю. І вже 12 липня у Боровій гучно грала музика та гості кричали «Гірко!».

Через рік народилась донечка. Через п’ять років - син. Сім’я побудувала новий дім та переїхала туди жити. Діти виросли. Донька вийшла заміж і подарувала батькам трьох прекрасних онуків. У сина є також двоє діточок - син і донечка, які радують дідуся та бабусю.

Дідусь 20 років працював в колгоспі трактористом. Має більше 10 відзнак за почесну працю, нагороджений орденом «Знак Пошани». Зараз працює оператором в Борівському водоканалі. Бабуся працювала в Борівській школі медсестрою, вихователем в дитсадку, а більшість свого життя займалася вихованням своїх онуків, які на даний час проживають з ними.

Так склалося, що нам довелося жити змалечку з дідусем та бабусею. Весь свій вільний час вони присвячували вихованню онучок. Анастасію та Ганнусю бабуся відвела в музичну школу за рекомендацією Галини Дейниченко, колишнього директора закладу, записала на бальні танці. Пізніше закінчили і клас вокалу. Постійно виступаємо на сцені Борівського будинку культури. Дідусь і бабуся з гордістю відвідують концерти. Вони вважають, що талановита ведуча, а Ганна танцює та чудово співає(вона є переможцем обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини»).

* * *

Ми дуже вдячні цим людям, які віддали частину свого життя, любові, тепла, терпіння на наше виховання. Вони ніколи не полишали нас в хвилини невдач. Підтримували, виправляли помилки і давали мудрі настанови. Низький уклін і подяка нашим дорогим, рідним - бабусі Вірі та дідусю Юрію! 12 липня цього року виповнилося 34 роки як вони разом. Тож щиро вітаємо їх з цим днем і бажаємо, щоб життя подарувало їм мирне небо над головою, здоров’я і сили, щоб виховали менших онуків так, як виховали вони нас!

Анастасія Судакова.

смт Борова.