Официально

Новини з апаратної наради

Новини з апаратної наради

У Борівській районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Сенчук.  

Організація громадських оплачуваних робіт

З інформацією про  виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації оплачуваних громадських робіт по Борівському району виступив директор районного центру зайнятості Віталій Кіян. Він зазначив, що в листі Харківської обласної державної адміністрації за підписом заступника голови І. М. Шурми було зазначено мінімальні обсяги коштів, які пропонувалось виділити із місцевих бюджетів на оплату праці осіб, які братимуть участь в оплачуваних громадських роботах у 2011 році. По нашому району цей обсяг склав 15 тисяч гривень.

 

Органами місцевого самоврядування було виділено 15,2 тисячі гривень, але станом на 01.08.2011 року з них витрачено лише 6,2 тис. грн. або 41% від  запланованих. Найменший відсоток використання коштів місцевих бюджетів на оплачувані громадські роботи по Борівській селищній  та Чернещинській сільській радах. Не освоєно жодної гривні із виділених коштів місцевих бюджетів по Першотравневій та Підвисочанській сільських радах.

Станом на 09.08.2011 року збільшилося використання коштів по Борівській селищній раді і по Першотравневій сільській раді.

З клопотаннями щодо направлення на оплачувані громадські роботи безробітних за рахунок коштів Фонду  звернулися всі сільські ради і Борівська центральна районна лікарня. Борівським районним центром зайнятості було направлено 25 осіб для виконання робіт по покосу бур’янів.

Бюджет району за 7 місяців

Як повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Терентьєва, план надходження власних доходів зведеного бюджету за 7 місяців 2011 року виконаний на 109,2%. У порівнянні з минулим роком виконання становить 124,5%. Районний бюджет виконано на 105,3%, селищний – 106,3%. В сільські бюджети надійшло коштів у сумі 1 млн. 764, 6 тис. грн., що становить 120,3% до передбачених бюджетом. За звітний період не виконано план по надходженню власних доходів по Підвисочанській та Гороховатській сільських радах. Заслухавши доповідача і Гороховатського сільського голову Віктора Палієнка, який виступив з інформацією про  виконання бюджету Гороховатською сільською радою, голова райдержадміністрації Володимир Сенчук наголосив на тому, що всім сільським радам необхідно активізувати роботу по надходженню коштів до бюджету.