Общество

За допомогою і порадою

За допомогою і порадою

natЛюдина щаслива тоді, коли вона здорова, має гарну родину, професію по душі. А життя кожного – це дорога, якою тільки йому призначено пройти. І якою буде ця дорога, залежить від людини.
Свій життєвий шлях Наталія Петрівна Гонтарь визначила, коли вступила на навчання до Харківського зооветеринарного інституту, який закінчила у 1982 році. Свої знання, що отримала в інституті, відточувала на практиці, працюючи у Борівській ветеринарній лікарні.

Потім почала займатися підприємницькою діяльністю. Її робоче місце було на критому ринку Борової. По роду своєї останньої діяльності спілкувалася з багатьма людьми, і ті, в свою чергу, знаючи, що вона за спеціальністю ветлікар, зверталися з найрізноманітнішими питаннями і проханням порадити, як лікувати домашніх та сільгосптварин.

Поступово разом з чоловіком дійшли висновку, що необхідно відкрити ветеринарну аптеку, щоб надавати людям відповідні послуги. Адже ще не так давно у випадках, коли хворіли домашні улюбленці чи інші тварини, купляти ліки доводилося в аптеках сіл та селища.

«Чесно кажучи, спочатку було дуже важко, - розповідає Наталія Петрівна. – Необхідно було віднайти постачальників, у яких якісний товар. Для нас це питання було важливим, адже, якщо ліки не «спрацюють», люди при-йдуть знову до нас (а не до постачальників) і як тоді їм дивитися в очі?  Та поступово ми вирішили дану проблему.

Нині слід крокувати у ногу з часом. Адже у сучасному світі нараховується велика кількість хвороб і відповідно ліків від них, тому весь час читаю спеціальну літературу, заходжу в Інтернет на різноманітні форуми, які проводять мої колеги. Це дуже цікаво й корисно.»

Сучасний менталітет людини обумовлює відношення до своїх домашніх питомців як до членів родини. Саме ця відповідальність викликає бажання їх володарів забезпечити їм повноцінне життя та міцне здоров’я. Як відомо, попит народжує пропозицію, тому у ветаптеці бажаючим продавали папужок, хом’ячків, акваріумних рибок.

У ветаптеці подружжя Гонтарів дуже широкий вибір ліків, кормів, речей для утримання домашніх тварин. Окрім екзотичних птахів, у весняно-літній період завозять і реалізують бройлерів.

Спостерігаючи, з яким захопленням Наталія Гонтар розповідає про свою роботу,  думаю, що, незважаючи на втому, на проблеми, які час від часу виникають, вона – щаслива людина і мимоволі згадую вислів: «Хай оживає істина стара: людина починається з добра.»

Хто творить добро, той щасливий.

Олена КОЛЕСНІКОВА.