Официально

З апаратної наради РДА від 7.08.12

З апаратної наради 7.08.12

На черговій розширеній нараді, яку провів голова РДА Микола Кравцов, розглянуто ряд актуальних на даний час питань.

Та перед цим відбулася приємна подія – Микола Олексійович вручив заступнику голови РДА  Сергію Шутьку Почесну грамоту Харківської ОДА.

Про стан надходження та виконання місцевих бюджетів Борівського району з початку поточного року доповіла начальник фінуправління Лариса Скиба.

План по надходженню  власних доходів за 7 місяців року виконаний на 102,6%, до місцевих бюджетів району надійшло 6840,2 тис.грн.             
До районного бюджету надійшло 3421,2 тис.грн., що становить 101,6% до передбачених бюджетом. 

Селищний бюджет виконано на 111,3% , сільські – на 94,9% до передбачених бюджетом та 83% до відповідного періоду минулого року.                   
За звітний період не  виконано план по надходженню власних доходів  по  Богуславському (96,6%), Ізюмському (86,2%), Піско-Радьківському (57,5%)  та Підлиманському (83,6%) бюджетах.

Плата за землю надійшла в сумі 1482,8 тис.грн., що становить 90,2% до передбачених бюджетом,  план не виконаний по Богуславському (61,5%), Гороховатському (87%), Ізюмському (64,4%),  Піско-Радьківському (44,6%), Підлиманському (76,1%)  сільських бюджетах, втрати становлять 277,1 тис.грн.

Микола Кравцов зазначив, що всім сільським та селищному головам необхідно взяти під контроль питання надходження податку з сільгосппідприємств і розрахунки за орендовані паї.

До речі, рада сільгосптоваровиробників встановила ціни на продукцію, що отримуватимуть пайовики на паї – ячмінь – не більше 1900 грн. за 1 тонну, пшениця – 2000 грн.

Стан підготовки соціальної сфери району до нового 2012-2013 опалювального періоду – дуже важливе питання. На цьому  неодноразово наголошував голова райдержад-міністрації. З даного питання цього тижня відбулася нарада з керівниками підприємств та організацій району. До початку опалювального сезону необхідно проводити роботу по зменшенню боргів населення за спожиті енергоносії. На даний час заборгованість на кожного споживача становить 146 грн.

Розглядаючи питання про вжиті заходи щодо боротьби з карантинними бур’янами на території Борівського району та приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, голова РДА наголосив на тому, що цьому питанню слід приділити більше уваги, а керівникам, які не проводять боротьбу з карантинними рослинами і, зокрема, амброзією полинолистою, складати протоколи. Ситуація з забур’яненням в усіх селах і селищі критична, тому необ-хідно якнайшвидше активізувати роботу по боротьбі з карантинними бур’янами.

Особливу увагу слід приділити прибережній зоні водоймища. Необхідно, щоб на всіх організованих пляжах стояли контейнери для сміття, аби кожного року після відпочиваючих не вивозити купи сміття.

Про хід проведення літнього оздоровлення дітей та підлітків у закладах освіти Борівського району в 2012 році та визначення основних завдань на наступний оздоровчий період доповів в.о. начальника відділу освіти РДА Олександр Галицький.